forum STC

Pełna wersja: Kartegoria - kolejność startów?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,
A ja mam pytanko dla wtajemniczonych. Jak w tym roku będzie wyglądać kolejność startów? I drugie pytanie, czy ze względu na prawie o 100% większą ilość uczestników w porównaniu z rokiem ubiegłym jedna kategoria może być i będzie podzielona na dwie grupy ( przykładowo M3 - 302 osoby ) Big Grin
Start na trasę pierwszej kategorii wiekowej o ok. godz. 10:30, odbędzie się na linii startu i mety ( promenada przy Amfiteatrze Miedwie).

Pierwsze na trasę wystartują kategorie :

Kategoria M II
Kategoria M III
Kategorie K II, K III, K IV, K V, K VI
Kategoria M IV
Kategoria M V
Kategoria M VI

Dokładny harmonogram startu oraz godziny startu poszczególnych kategorii wywieszony będzie w biurze wyścigu przy odbiorze numerów.
Dzięki za wpis, ale to są informacje dostępne na stronie. Myślałem że jest już znana dokładna kolejność startu, lub choć przemyślenia na temat startu tak dużej ilości uczestników.
^^ale to wlasnie jest dokladna kolejnosc startów. Wg kategorii wiekowych, kobiety wszystkie razem. Nie sądze, zeby jakas grupa byla dzielona, start jest za quadem, ktory wyprowadza całą grupe na droge, gdzie robi sie szerzej i mozna zaczac sie scigac.
Kolejność startowa wydaje się dobra jak na moje oko.