forum STC

Pełna wersja: VII Maraton 2012 galeria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
mój licznik także pokazuje ponad 59km, a sprawdzając na google earth wyszło 57,8km(google earth jest bardzo dokładne) wiem bo testowałem np długość okrążenia lekkoatletycznego i wychodzi równo 400m, moim zdaniem to też zależy od dokładności licznika a przede wszystkim od napompowania kół, gdy kiedyś jechałem z mniejszą ilością powietrza to wskazał ok 58-58,5
Po pierwsze kochanieńki, sekcja galeria na stronie, to nie dywagacje na temat przejechanych kilometrów,tylko dot.fotosów, po drugie, twoje wyliczenie przejechanych kilometrów i pretensje o nieścisłości[/align] ( do kogo???) a obliczyłeś obwód koła z oponami których używasz? myślisz, że jak kupisz licznik to on wszytko załatwi?, zmiana opony ma duży wpływ na wskazania licznika. Jak obliczyć prawidłowe dane aby były zgodne z tymi które podaje posiadany licznik? odrobina chęci w temacie
Uważam, że to nie oto chodzi w MM, spierać możecie się do następnego maratonu w 2013 roku............Jeżeli komuś coś nie pasuje..........nie musi się zgłaszać i jechać. może postać za barierkami.
Wielkie ukłony dla organizatorów......świetna impreza i organizacja
DZIĘKUJĘ
Kolega wyżej napisał dobrze. Po pierwsze prawidłowo ustaw obwód koła. Najlepiej jest samodzielnie zmierzyć rzeczywisty obwód koła. Różnice między wynikami zamieszczonymi w instrukcji odnoszącymi się do poszczególnych rozmiarów opon różnią się z tymi zmierzonymi samemu. Po drugie: różnice w długości trasy mogą wynikać z tego, że podczas przejazdu nie ma możliwości poruszać się najkrótszą możliwą drogą. Zawsze trzeba kogoś wyprzedzić, raz jedziemy bliżej lewej a raz bliżej prawej krawędzi. Wszystko razem po zsumowaniu ma wpływ na wskazania odległości.
57 czy 59km. A co to zmienia, tylko średnią. A na lokatę jaką się zdobędzie nie ma to najmniejszego wpływu, wiec po co to wałkować. Praktycznie na każdym maratonie istnieje niedoszacowanie dystansu, ale tak naprawdę liczy sie miejsce jakie się zajmie więc nie ma o co kopii kruszyć.
Wszystko powyżej o pisane jest jasne. Ale skąd w moim przypadku różnica w czasie przejazdu? Wg oficjalnych wyników 2h3min, a wg mojego GPSa i sigmy 2:01...
Dwie minuty różnicy to sporo...

Ale nieważne - grunt, że jest lepiej niż było w zeszłym roku :-)
^^a wlaczyles i wylaczyles swoj pomiar czasu idealnie o godzinie startu swojej grupy i idealnie przy przekraczaniu mety?
ja mam57,59 i nie marudzę!!!! no odjąć trzeba z 50-100 m bo za metą tyle się zatrzymałem bo tyle wynika!!!
Fajne fotografie dzięki.
(05-08-2012, 20:55:28)kolcichy napisał(a): [ -> ]Wszystko powyżej o pisane jest jasne. Ale skąd w moim przypadku różnica w czasie przejazdu? Wg oficjalnych wyników 2h3min, a wg mojego GPSa i sigmy 2:01...
Dwie minuty różnicy to sporo...

Ale nieważne - grunt, że jest lepiej niż było w zeszłym roku :-)

A sprawdzałeś swój czas i pozycję na time pro? U mnie czas się zgadzał ale pozycja już inna była - wg time pro w kategorii open o kilka pozycji niżej (w swojej kategorii o jedną pozycję) patrzyłem po innych zawodnikach i też były rozbieżności w pozycjach pomiędzy oficjalnymi wynikami maratonu a tym co na stronie time pro. Ot taka ciekawostka :)
Stron: 1 2 3