forum STC

Pełna wersja: Zdjęcia z trasy na FotoMTB.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Jak 9 PLN za zdjęcie to powinny być w formie papierowej...
ja tylko nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego za jeden pakiet płaci się 30zł ale niektórzy w tym jednym pakiecie mają np 4 zdjęcia a inni 15, wiem bo patrzałem się na zdjęcia z innych maratonów, powinna być tylko cena za jedno zdjęcie i zdecydowanie niższa, normalnie za jedno zdjęcie płaci sie ok 30-80 groszy, nawet jak by to było 4 zł to już by było ok
Dokładnie, pewnie że każdy chce zarobić i ekipa fotoMTB nie robi tego charytatywnie (i z tego co widzę, robi to naprawdę dobrze!) ale 5zł za fotkę byłoby bardziej racjonalną ceną... wiem, wiem, nikt nie zmusza do kupowania Wink
Dużo - mało to pojęcia względne, weźmy tylko pod uwagę że za jakieś głupkowate zdjęcia w europejskich parkach rozrywki za 1 szt. trzeba dać i 10e więc nie przesadzałbym z osądami ekipy fotoMTB. Zrobili pewnie kawał dobrej roboty a widać mają to szczęście że połączyli pasję z biznesem, wypada tylko pogratulować i poczekać na efekty ich pracy. Jestem pewien że wiele osób mimo bądź co bądź niemałej ceny poczyni zakupy w ich "sklepie", włącznie ze mną.
Pozdrawiam
Z przyjemnością informujemy, że zdjęcia są już dostępne na naszej stronie http://www.fotomtb.pl. Zapraszamy!
Mieliśmy trochę problemów z podwiniętymi lub zasłoniętymi linkami numerami, których czasami nie byliśmy w stanie zidentyfikować. Z drugiej strony dużą nagrodą była dla nas Wasze reakcja i wszelkie gesty w kierunku obiektywówSmile
Co do kwestii biznesowych - już wczoraj wróciliśmy do naszych codziennych obowiązków, które pozwalają realizować hobbystyczne, innowacyjne i bardzo ryzykowne biznesowo projekty jak FotoMTB.pl. Dziękujemy za ciepłe słowa, które są sporą zachętą i dodają wiary w przyszły sukces. Za te krytyczne równieżSmile
Pomysł z FotoMTB był zdecydowanym strzałem w dziesiątkę. Z pewnością wykupie pakiet bo troszkę zdjęć się zebrało. Jest to też okazja do zweryfikowania kolejności zawodników przybyłych na start. Okazało się na przykład, że zawodniczka z nr 906, której na trasie zepsuł się rower, została podwieziona na metę przez gościa na quadzie i przeprowadziła rower przez metę ty samym zajmując wysokie 9 miejsce w kategorii OPEN. Co Wy na to?
wszystko fajnie, pięknie ale może ktoś ma zdjęcia za które nie trzeba płacić aż 9 zł?
proszę państwa jak rok temu mamy ogromną liczbę zdjęć wszystkie postaramy się udostępnić w naszej galerii lecz prosimy o cierpliwość i zrozumienie.
(07-08-2012, 15:11:35)jupanka napisał(a): [ -> ]Pomysł z FotoMTB był zdecydowanym strzałem w dziesiątkę. Z pewnością wykupie pakiet bo troszkę zdjęć się zebrało. Jest to też okazja do zweryfikowania kolejności zawodników przybyłych na start. Okazało się na przykład, że zawodniczka z nr 906, której na trasie zepsuł się rower, została podwieziona na metę przez gościa na quadzie i przeprowadziła rower przez metę ty samym zajmując wysokie 9 miejsce w kategorii OPEN. Co Wy na to?

Jeśli jest tak jak mówisz to zawodniczka powinna być zdyskwalifikowana. Z drugiej jednak strony, jaką ona może mieć satysfakcję z zajęcia wysokiej lokaty, jeśli ma tę świadomość, że nie przejechała maratonu samodzielnie. Zero satysfakcji i zero honoru. Ale faktycznie masz rację, ma zdjęcia z początku maratonu i na mecie jak prowadzi rower na "kapciu". Nie ma zdjęć ze środkowych etapów maratonu jak wszyscy uczestnicy.
Jest może możliwość obejrzenia wszystkich zdjęć? Czy tylko jest możliwość po numerach startowych?
Stron: 1 2 3 4 5 6