forum STC

Pełna wersja: Zdjęcia z trasy na FotoMTB.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
(07-08-2012, 18:32:28)kolcichy napisał(a): [ -> ]Jest może możliwość obejrzenia wszystkich zdjęć? Czy tylko jest możliwość po numerach startowych?
Na razie tylko po numerach startowych. Planujemy zrobić galerię najlepszych zdjęć, a w przyszłości również umożliwimy przeglądanie wszystkich zdjęć.
Zawodniczka z nr 906 nie dość, że dojechała do mety samochodem lub innym środkiem transportu to wygrała jeszcze najlepszy rower w loterii!!! komisji sędziowskiej zgłaszano sprawę jej dotarcia do mety, jednak nic z tym nie zrobiono. powinna zostać zdyskwalifikowana.


(07-08-2012, 17:22:52)art-b napisał(a): [ -> ]
(07-08-2012, 15:11:35)jupanka napisał(a): [ -> ]Pomysł z FotoMTB był zdecydowanym strzałem w dziesiątkę. Z pewnością wykupie pakiet bo troszkę zdjęć się zebrało. Jest to też okazja do zweryfikowania kolejności zawodników przybyłych na start. Okazało się na przykład, że zawodniczka z nr 906, której na trasie zepsuł się rower, została podwieziona na metę przez gościa na quadzie i przeprowadziła rower przez metę ty samym zajmując wysokie 9 miejsce w kategorii OPEN. Co Wy na to?

Jeśli jest tak jak mówisz to zawodniczka powinna być zdyskwalifikowana. Z drugiej jednak strony, jaką ona może mieć satysfakcję z zajęcia wysokiej lokaty, jeśli ma tę świadomość, że nie przejechała maratonu samodzielnie. Zero satysfakcji i zero honoru. Ale faktycznie masz rację, ma zdjęcia z początku maratonu i na mecie jak prowadzi rower na "kapciu". Nie ma zdjęć ze środkowych etapów maratonu jak wszyscy uczestnicy.

Szacunek dla Foto MTB i gościa, który musiał odczytywać numery startowe, szczególnie w peletonach. Najpierw myślałem, że to jakaś ściema, tym czasem Foto MTB to profesjonaliści. Na pewno wykupię pakiet zdjęć.
A ja dzisiaj rano otrzymałam zdjęcia od Foto MTB. Do pakietu dodane są jeszcze zdjęcia impresyjne.Bardzo dziękuję za szybką realizację Smile
Oszustka z numerem 906 ma profil na FB. Piszcie do niej bezpośrednio . Link: https://www.facebook.com/anna.nockowska
To faktycznie była przesada. Widziałem jak jedna zawodniczka była wieziona na na quadzie trzymając rower i teraz wiem ze to mogła być ona ale nie sadziłem że zrobi taki numer. Kurde, nie wierzę. Ludzie ostatnimi siłami śrubują czasy a taka Pani 906 podjedzie sobie quadem i jeszcze ma czelność przejść przez metę i odebrać nagrodę. Zresztą całkiem fajną nagrodę.
No świetnie, to w liceum sportowym i na IKF-ie nie uczą sportowych zachowań ? Pani Ania uwielbia sport i jest zapaloną kolarką Smile
W tym roku nie startowałam, ale tez w dwóch edycjach miałam pecha i złapałam gumę, ale oczywiście z opóźnieniem dojechałam o wlasnych siłach na metę i to się liczy! pani z nr 906 jak taki z niej sportowiec powinna zglosić fakt, ze przeszła przez metę, ale... Pewnie jeszcze dostałaby nagrodę fair play za uczciwość. A przy odbiorze nagród też mogla wspomnieć, znając życie gdyby zrzekła się roweru, to p.Maciek i Piotrek na pewno dali by jej inna może mniej wartościową ale własnie za to, że jest uczciwa. Niestety tak sie nie stało! PSEUDO SPORTOWIEC!
Myślę, że jakby sędzia do niej podszedł w chwili gdy uśmiechnięta przekraczała linię mety i oznajmił jej że jest zdyskwalifikowana to innym może by się odechciało kombinowania i cwaniactwa. Ja nigdy nie byłem kolarzem ani w żaden inny sposób nie trenowałem sportów wytrzymałościowych i szybkościowych i dlatego taki Marton MTB jest dla mnie sprawdzianem samego siebie. Po co ktoś płaci startowe a później samego siebie oszukuje i oczywiście innych uczestników. ŻENADA.
znowu offtopic -.-
Te tak chwalone zdjecia z trasy m/m to wyludzanie od ludzi pieniedzy raz ze jakosc amatorska a cena profesjonalna.Pakiet to zrobienie z jednego lub dwuch ujec serii za 30pln-jezeli chcecie zobaczyc zdjecia profesjonalne i darmowe z maratonow to prosze wejsc na STRONE GRFA SZCZECINSKIEGO ZDJECIA ROBIONE PRZEZ /FOTO GUTEK.
Stron: 1 2 3 4 5 6