forum STC

Pełna wersja: Zdjęcia z trasy na FotoMTB.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
(10-08-2012, 15:36:17)santosa napisał(a): [ -> ]Te tak chwalone zdjecia z trasy m/m to wyludzanie od ludzi pieniedzy raz ze jakosc amatorska a cena profesjonalna.Pakiet to zrobienie z jednego lub dwuch ujec serii za 30pln-jezeli chcecie zobaczyc zdjecia profesjonalne i darmowe z maratonow to prosze wejsc na STRONE GRFA SZCZECINSKIEGO ZDJECIA ROBIONE PRZEZ /FOTO GUTEK.

Boszsz...jaki Ty jesteś strasznie marudny. Wyłudzanie pieniędzy to ogromny zarzut. Czy Foto MTB, każe wykupić Tobie te zdjęcia? Moje fotki nie są w "dwuch" ujęciach, tylko w pięciu. Ponadto obejrzeć możesz sobie je za darmo. Jeśli chcesz fotki dobrej jakości, to dostaniesz je z pewnością za dopłatą. Pamiętaj, że wszystkie negatywnie emocje powrócą do Ciebie ze zdwojoną mocą, tak jak dobre uczynki oraz emocje (Joseph Murphy,Biblia, Norman V.Peale). To dlatego najlepsi sportowcy mają swoich psychoterapeutów. Może w tym upatruj swoich porażek i niepowodzeń, a nie w tym, że ktoś miał cieńsze opony czy robił, według Ciebie, złe zdjęcia. Z Twoich wypowiedzi wynika, że jesteś strasznie ambitnym człowiekiem, co cenię u ludzi i takimi właśnie się otaczam, jednak czasami trzeba sfolgować.O wartości człowieka świadczy to, jak potrafi przegrywać, a nie to czy zwycięża.
Pozdrawiam i życzę sukcesów w przyszłorocznym maratonie drogi Santoso. Może pojedziemy w jednym peletonie?( ja startuję w M3 jeszcze przez najbliższych 6 lat. W 2018 będę dopiero w M4 Big Grin ) Z kris1402mdt, już jestem prawie umówiony na starcie za rok Big Grin Pamiętaj; najważniejszy w tym wszystkim jest FUN.
(09-08-2012, 21:04:52)wmf napisał(a): [ -> ]Zawodniczka z nr 906 nie dość, że dojechała do mety samochodem lub innym środkiem transportu to wygrała jeszcze najlepszy rower w loterii!!! komisji sędziowskiej zgłaszano sprawę jej dotarcia do mety, jednak nic z tym nie zrobiono. powinna zostać zdyskwalifikowana.


(07-08-2012, 17:22:52)art-b napisał(a): [ -> ]
(07-08-2012, 15:11:35)jupanka napisał(a): [ -> ]Pomysł z FotoMTB był zdecydowanym strzałem w dziesiątkę. Z pewnością wykupie pakiet bo troszkę zdjęć się zebrało. Jest to też okazja do zweryfikowania kolejności zawodników przybyłych na start. Okazało się na przykład, że zawodniczka z nr 906, której na trasie zepsuł się rower, została podwieziona na metę przez gościa na quadzie i przeprowadziła rower przez metę ty samym zajmując wysokie 9 miejsce w kategorii OPEN. Co Wy na to?

Jeśli jest tak jak mówisz to zawodniczka powinna być zdyskwalifikowana. Z drugiej jednak strony, jaką ona może mieć satysfakcję z zajęcia wysokiej lokaty, jeśli ma tę świadomość, że nie przejechała maratonu samodzielnie. Zero satysfakcji i zero honoru. Ale faktycznie masz rację, ma zdjęcia z początku maratonu i na mecie jak prowadzi rower na "kapciu". Nie ma zdjęć ze środkowych etapów maratonu jak wszyscy uczestnicy.


Oj ja też widziałam jak pakowała rower na quada Sad
(10-08-2012, 16:50:35)art-b napisał(a): [ -> ]
(10-08-2012, 15:36:17)santosa napisał(a): [ -> ]Te tak chwalone zdjecia z trasy m/m to wyludzanie od ludzi pieniedzy raz ze jakosc amatorska a cena profesjonalna.Pakiet to zrobienie z jednego lub dwuch ujec serii za 30pln-jezeli chcecie zobaczyc zdjecia profesjonalne i darmowe z maratonow to prosze wejsc na STRONE GRFA SZCZECINSKIEGO ZDJECIA ROBIONE PRZEZ /FOTO GUTEK.

Boszsz...jaki Ty jesteś strasznie marudny. Wyłudzanie pieniędzy to ogromny zarzut. Czy Foto MTB, każe wykupić Tobie te zdjęcia? Moje fotki nie są w "dwuch" ujęciach, tylko w pięciu. Ponadto obejrzeć możesz sobie je za darmo. Jeśli chcesz fotki dobrej jakości, to dostaniesz je z pewnością za dopłatą. Pamiętaj, że wszystkie negatywnie emocje powrócą do Ciebie ze zdwojoną mocą, tak jak dobre uczynki oraz emocje (Joseph Murphy,Biblia, Norman V.Peale). To dlatego najlepsi sportowcy mają swoich psychoterapeutów. Może w tym upatruj swoich porażek i niepowodzeń, a nie w tym, że ktoś miał cieńsze opony czy robił, według Ciebie, złe zdjęcia. Z Twoich wypowiedzi wynika, że jesteś strasznie ambitnym człowiekiem, co cenię u ludzi i takimi właśnie się otaczam, jednak czasami trzeba sfolgować.O wartości człowieka świadczy to, jak potrafi przegrywać, a nie to czy zwycięża.
Pozdrawiam i życzę sukcesów w przyszłorocznym maratonie drogi Santoso. Może pojedziemy w jednym peletonie?( ja startuję w M3 jeszcze przez najbliższych 6 lat. W 2018 będę dopiero w M4 Big Grin ) Z kris1402mdt, już jestem prawie umówiony na starcie za rok Big Grin Pamiętaj; najważniejszy w tym wszystkim jest FUN.

Bardzo dobrze ze jestes zm3 to faktycznie do 2018 roku zdazysz zrozumiec oco biega w sporcie .A w jednym peletonie napewno nie pojedziemy bo to nie moja kategoria.A co do twoich zdjec to przerobilem je juz na innych maratonach.Big Grin
Kocham Cię Santosa Big Grin Ten maraton to na prawdę mój pierwszy start w tego typu imprezie. Wiem, że po mimo swoich negatywnych postów jesteś w głębi pozytywnie nakręconym wariatem Big Grin. Jaki miałeś numer przyjacielu?, bo mój to 322. Pozdrawiam.
Pierdolicie bzdury panie trollu Santosa. Zdjęcia są jak najbardziej PRO.
santosa ma rację, cena profesjonalna a zdjęcia amatorskie, zwykły zrzut z karty, jedne zdjęcia wyprane z kolorów, inne podkręcone aż do przesady, w następnym roku na pewno nie zamówie, bo jakość mogłaby być o wiele lepsza w stosunku do ceny
Hee? Ale bzdury niektórzy piszą. Moje fotki akurat są świetne. A cena 30 zł jest ok. Piękna pamiątka po maratonie. Panienki już lajkują na moim FB, gdzie kilka wybranych wrzuciłem, hehehe...
(11-08-2012, 14:33:30)kiciak napisał(a): [ -> ]Hee? Ale bzdury niektórzy piszą. Moje fotki akurat są świetne. A cena 30 zł jest ok. Piękna pamiątka po maratonie. Panienki już lajkują na moim FB, gdzie kilka wybranych wrzuciłem, hehehe...

EJ!!kiciaK CZY TAM KOCIAK ALBO UMIEJETNOSCI BRAK ALBO ZDJECIA ROBISZ TELEFONEM.
Ej Ej Santosa trolluSmile Zdjęcia telefonem robię twojej starej i dlatego są takie kiepskie. :-D
(11-08-2012, 16:58:47)kiciak napisał(a): [ -> ]Ej Ej Santosa trolluSmile Zdjęcia telefonem robię twojej starej i dlatego są takie kiepskie. :-D

A JA MYSLALEM JEZELI KTOS PODISUJE SIE JAKO KICIUS TO MA TROCHE INTELIGENCJI /ATAK POZATYM TO NIECHCE MI SIE Z TOBA GADACTongue
Stron: 1 2 3 4 5 6