forum STC

Pełna wersja: Zdjęcia z trasy na FotoMTB.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Oj zabolało, biedactwo. Z takimi jak TY inaczej się nie da konwersować. A poza tym nie piszę się "pozatym" i nie "dwuch" tylko dwóch , jak gdzieś wcześniej na forum napisałeś, osiołku. Mi się też nie chcę pisać z tobą. Pamiętaj, "nie chcę" piszemy osobno.
(05-08-2012, 19:34:03)art-b napisał(a): [ -> ]Foto MTB to ściema. Nie ma żadnych fotek. Nawet tam nie wchodźcie, szkoda czasu.

O co chodzi raz wypowiadasz sie ze foto MTB to sciema a potem przyznajesz ze to twoje zdjecia /do tych zdjec przyznaje sie tez KICIUS
Czytaj ze zrozumieniem. Po drugie : Nie szukaj dziury w całym. Wink
(11-08-2012, 17:29:20)santosa napisał(a): [ -> ]
(05-08-2012, 19:34:03)art-b napisał(a): [ -> ]Foto MTB to ściema. Nie ma żadnych fotek. Nawet tam nie wchodźcie, szkoda czasu.

O co chodzi raz wypowiadasz sie ze foto MTB to sciema a potem przyznajesz ze to twoje zdjecia /do tych zdjec przyznaje sie tez KICIUS

Bo na początku Foto MTB pisało, że można wejść na ich stronę i obejrzeć zdjęcia, kiedy ich tak na prawdę nie było jeszcze na stronie.
Maraton to dobra zabawa ja startowałam już poraz 4 a mąż poraz 7 chociaż na ostatnich kilometrach złapała nas burza z wielka ulewą.To i tak dotarliśmy do mety gdzie nie widzieliśmy żadnych sędziów dano nam tylko medale.Niema nas nawet na liście z wynikami to tak jak byśmy wogule nie ukończyli maratonu nie byliśmy tylko my ale wiele innych uczestników którzy byli i też dojechali naprawdę żenada każdy chce znać swój czas czy się poprawił czy pogorszył.
(12-08-2012, 08:29:37)jupanka napisał(a): [ -> ]http://www.startv.pl/galeria-29.1,vii_maraton_dookola_jeziora_miedwie#gallery Tu znajdziecie ponad 100 zdjęc z maratonuSmile

Fajnie, że chociaż oni zamieścili - bo na stronie się nie doczekamy Wink zresztą nie wiem, czy umieszczanie zdjęć w galerii tydzień, czy dwa po imprezie ma sens. Emocje już opadły, każdy już planuje wyścig w następnym roku - więc po co nam zdjęcia z tegorocznej edycji... Big Grin Tongue
(12-08-2012, 18:34:00)ozgol napisał(a): [ -> ]
(12-08-2012, 08:29:37)jupanka napisał(a): [ -> ]http://www.startv.pl/galeria-29.1,vii_maraton_dookola_jeziora_miedwie#gallery Tu znajdziecie ponad 100 zdjęc z maratonuSmile

Fajnie, że chociaż oni zamieścili - bo na stronie się nie doczekamy Wink zresztą nie wiem, czy umieszczanie zdjęć w galerii tydzień, czy dwa po imprezie ma sens. Emocje już opadły, każdy już planuje wyścig w następnym roku - więc po co nam zdjęcia z tegorocznej edycji... Big Grin Tongue

Widzę, że dzieciaki nie mają co robić bo mają wakacje. Czy Wam się wydaje, że organizatorzy nic innego nie robią tylko żyją z tego maratonu?
To są ludzie, którzy poświęcają swój czas żebyście mogli się bawić. Na co dzień pracują, mają rodziny i multum innych obowiązków. OK jest parę problemów, które się pojawiły na maratonie ale może jeden z drugim za miast tak pieprzyć trzy po trzy zgłosi się w przyszłym roku do organizacji maratonu i zobaczy ile to jest pracy i ile jest zmiennych których nie jesteś wstanie przewidzieć przed imprezą.
A Ci co tak marudzą, że nie ma zdjęć niech się zgłoszą do organizacji tej części imprezy. Wtedy zobaczymy jak Wam to pójdzie i jak szybko zamieścicie obrobione zdjęcia w galerii.
W kwestii fotomtb ciekaw jestem ilu z Was chciałoby charytatywnie na swój koszt zapierniczać po trasie i robić fotki, później po nocach obrabiać je i sortować.

Drogi Kesserze,
Twój wpis o dzieciakach pominę z oczywistych względów Wink
Natomiast zgadzam się z Tobą, iż z organizacją każdej imprezy jest multum obowiązków - zwłaszcza tak dużej. Akurat jakby była możliwość organizacji takiej imprezy, to ja bardzo chętnie. Szczególnie, iż mam za sobą doświadczenia w organizowaniu imprez masowych Wink Przy takiej ilości osób zawsze coś nie wyjdzie - ale jakbyś się wczytał w forum, to byś zauważył, że mankamenty są wytykane konstruktywnie, ale ludzie także piszą o plusach tej sportowej zabawy Wink ale błędy mogą wynikać z przypadkowości, albo z niedociągnięcia czegoś. I punktuje się te błędy, żeby uniknąć ich w przyszłym roku - to normalne Wink
wiem także, co to znaczy robić zdjęcia przez 6 godzin, by później siedzieć do 5 rano, segregować je i wrzucać na stronę. Chodzi głównie o to, że większość, która jechała w wyścigu nie miała ze sobą aparatów Wink i po całym ferworze walki, pocie, łzach, radości chciałaby pochwalić się znajomym imprezą, na której była Wink Jest to całkiem normalne. I z doświadczenia wiem, że nawet jak ktoś ma aparat na jakiejkolwiek imprezie, to i tak chce obejrzeć główne zdjęciaWink Poza tym może dobrym pomysłem byłoby się dogadać z jakimś Stowarzyszeniem Fotograficznym? Oni zawsze mają początkujących i mogliby sobie zrobić warsztaty z fotografii sportowej, a my mielibyśmy dużo zdjęć Wink
Czy wiadomo już kiedy będą na stronie STC zdjęcia z rajdu?
Stron: 1 2 3 4 5 6