forum STC

Pełna wersja: Wpinane buty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,
czy ktoś mógłby polecić jakieś fajne butki i pedały wpinane (na blokach to się chyba nazywa)?

Fakt, że daje to możliwość dodatkowego "ciągu" znany był mi od dawna, jednak do wprowadzenie takiej "nowości" w moim rowerze skłoniło mnie to, że na ostatniej edycji maratonu, już po pokonaniu pierwszej dużej kałuży stoczyłem walkę o utrzymaniu stopy na pedałach - przez to straciłem sporo sił i nerwów Angry

Będę wdzięczny za jakieś porady - czy buty wpinane, czy może ktoś ma jakieś inne rozwiązania - lepsze / grosze, jak choćby buty z głębszym bieżnikiem?

No i jak wygląda sprawa w sytuacji awaryjnej, gdy nagle bym musiał zdjąć nogę, aby np. ratować się przed upadkiem na twarz?
jako amator mam pedały spd 520 (podobno zapychają sie - mi nie udało się) i buty m087 - w sumie kosztowało mnie to 300zł za wszystko.
Zaraz odezwą sie crankowcy i inni, że kliki są słabe - no cóż ja jeszcze nie zaliczyłem na nich gleby, a sytuacji było sporo, a najpóżniej przy drugim K..... zapinają się już znakomicie) .
To jak z domem - pierwszy musi być taki, żeby wiedzieć co trzeba w kolejnym zrobić inaczej Big Grin
ja moge ci polecic spd m520 i buty MO78 SHIMANO ja mam je juz drugi rok i jestem zadowolony
Witam Proszę Was o info czy spotkaliście się może z butami marki VEMONT. Jestem amatorem i jeżdżę w noskach, jednak jakiś czas temu miałem możliwość śmigania w butach SIDI z pedałami szosowymi i muszę przyznać że mi się to spodobało. Jednak z powodu ograniczonych środków szukam tanich rozwiązań, które dadzą frajdę z jazdy rowerem po stargardzkich bezdrożach i nie tylko.
Mam shimano i nie narzekam. Ale kosztował cały zestaw około 600 zł...
przemas33
a ile zapłaciłeś za ten zestaw shimano ?
(24-08-2012, 08:26:28)Hako napisał(a): [ -> ]przemas33
a ile zapłaciłeś za ten zestaw shimano ?
pewnie też koło 300zł, tylko 078 w odróżnieniu od moich mają tylko rzepy i nie można sobie DOBRZE dociągnąć buta.
(25-08-2012, 21:48:26)meWho napisał(a): [ -> ]
(24-08-2012, 08:26:28)Hako napisał(a): [ -> ]przemas33
a ile zapłaciłeś za ten zestaw shimano ?
pewnie też koło 300zł, tylko 078 w odróżnieniu od moich mają tylko rzepy i nie można sobie DOBRZE dociągnąć buta.

A możesz polecieć jakiś sklep internetowy?
Za komplecik z pedalami dalem ponad 300 zl teraz pewnie juz taniej.Latwo znalezc na alegro badz innych stronach
Z początku trudno jest się przyzwyczaić. No i niebezpiecznie podczas jakiegoś upadku itd.
_______________________________
ranking projektorów
Stron: 1 2