forum STC

Pełna wersja: rower szosowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Chciałabym prosić o radę.Mam ochotę kupić rower wyścigowy.Mam przeznaczone na to 3000-3200.Mój wzrost to 163cm,długość nogi od wew.strony to 78-79cm.Na jaki rower powinnam zwrócić uwagę waszym zdaniem.Nie jestem znawcą więc proszę nie" rozbierajcie"roweru na poszczególne części.A na rowerku dotychczas trekingowym spędzam ok.300km tygodniowo.

Na jakość wykonania. Opony, napęd i przerzutki - najwazniejsze moim zdaniem.
Kup używaną dowolną za 1000 i będzie dobra - byle nowszy typ
Kategorie:
1. Finanse - to jest podstawa i tu określamy górny limit
2. Rower do treningu, czy do ścigania?
3. Nowy, czy używany?
W wielu sklepach zaczynają się przeceny. Co do mierzenia, to najlepiej samemu osobiście Wink w Szczecinie Cetus i Synkros, a w Koszalinie polecam sklep Małgośka Wink z akcentem na Koszalin - chłopaki znają się na rzeczy Wink ale to moje preferencje
Finanse-mogę przeznaczyć 3000-3200zl
Chciałabym pojezdzić w maratonach szosowych Smile
Zobaczę i w Szczecinie i Koszalinie.Dzięki
Pozdrawiam
(18-08-2012, 23:09:01)megi napisał(a): [ -> ]Finanse-mogę przeznaczyć 3000-3200zl
Chciałabym pojezdzić w maratonach szosowych Smile
Zobaczę i w Szczecinie i Koszalinie.Dzięki
Pozdrawiam

w tej cenie nowe to Author A4400, albo Cube Peloton Red Print Wink piszę akurat o Authorze i Cube, bo rowery tych firm używam Wink ale każda z firm rowerowych oferuje coś w tej cenie - niezależnie jaka będzie to marka, to trzeba się targować Wink
A co sądzicie o rowerach Trek?
dzien dobry Piotr Chmielewski się kłania TREK jest jak najbardziej dobrym wyborem . porsze panią o kontakt pomozemy pani w zakupie .
Treki są dobre i sprawdzone. Specialized drogie ale też solidne.
________________________
ranking notebooków
Zapraszam do Sklepu Rowery Turowski w Szczecinie, a Pan Marian na pewno dobrze doradzi i pomoże coś wybrać, można się też potargować o cenę. Wybór też jest duży i różnych firm więc można poprzebierać.
Stron: 1 2