forum STC

Pełna wersja: Link do płatności online nie działa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dostałem mailem link do płatności, po wejściu w który, wyświetla się komunikat" NIE ZNALEZIONO STRONY O PODANYM ADRESIE" Czy mogę w związku z tym zapłacić przelewem tradycyjnym na Poczcie? Przecież nie każdy ma internetowe konto bankowe. Proszę o odpowiedź celowo na forum gdyż to pytanie z pewnością będzie się powtarzało niejednokrotnie.
Początek już nie robi wrażenia tym bardziej, że w tym roku jak widzę nie ma listy startowej podzielonej na kategorie wiekowe tylko na tych którzy zapłacili przelewem internetowym i na "DŁUŻNIKÓW". Trochę to żenujące tym bardziej, że nie wiadomo na jakie konto mam wpłacić pieniądze.Huh

Oczywiście można wpłacić pieniążki przelewem tradycyjnym na poczcie na konto wskazane w linku po rejestracji, gdyż jest to konto przydzielone do danej osoby.
Pozdrawiam.
To kto zapłacił a kto nie, potrzebne jest też dla wpłacającego bo wie czy jego wpłata dotarła czy nie i nie musi się tym stresować, nie potrzebny też będzie przy odbiorze numerów jego dowód wpłaty. W razie jakichkolwiek problemów z wpłatami i linkami przoszę o kontakt podany na stronie firmy obsługującej zapisy czyli sts-timing. Przypominam, że mamy już rok 2013 :-)
Pozdrawiam.
ABY SIE NACHAPAĆ