forum STC

Pełna wersja: Trasa Maratonu i jej ewolucja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Uczestniczyłem w tegorocznym Maratonie i w stosunku do edycji 2011 trasa została nieco zmodyfikowana w jej ostatniej części. Nie czynię tu, broń Boże, zarzutu organizatorom Shy Chciałbym jedynie dotrzeć do linku ze starą trasą, aby móc przeliczyć swój czas w stosunku do czasu uzyskanego na nieco krótszym dystansie w 2011 roku.
Zatem prośba do Admina forum o udostępnienie poprzednich przebiegów tras Maratonu.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Romek
też startowałem od 2011 roku do teraz, nie został zmieniony ani jeden metr tej trasy, wtedy również było 58km tyle że było błędnie podawane że jest 57
(17-08-2014, 13:13:52)basiek1410 napisał(a): [ -> ]też startowałem od 2011 roku do teraz, nie został zmieniony ani jeden metr tej trasy, wtedy również było 58km tyle że było błędnie podawane że jest 57

Hmm... W 2011 jechałem trzecia część trasy na kompletnym wyczerpaniu, niemniej wydaje mi się, że było nieco inaczej. Znalazłem takie dwie mapy:

[attachment=2]

[attachment=3]
Drzewiej końcówkę jechało się przez Jęczydół aż do dawnej dziesiątki, ponadto nie było "premii górskiej" zaraz przed Jęczydołem (w prawo do lasu, z górki i spowrotem na asfalt). Następna modyfikacja to wjazd do Dębiny.
Dokładnie, nie było "górskiej premii" z tymi dwiema górkami. A więc pytanie do admina aktualne.
kojarzę tę drugą mapkę, owszem kiedyś trasa była w końcówce trochę inna, nie wiem jak było jeszcze np w 2010 roku bo wtedy nie startowałem, ale w 2011 na pewno trasa była taka jak obecnie, mimo że tam na mapce jest trochę inaczej, jestem tego na 100% pewien, bo wtedy też przed maratonem brałem udział w 2 treningowych objazdach organizowanych przez stc więc dobrze pamiętam że było tak jak w tym roku, że końcówka była przez las, a nie do końca Skalina do drogi krajowej nr 10
Kolego, załączyłem dwie mapy z przebiegiem trasy w roku 2011 i 2012. Sam przyznajesz, że wykazują one pewne różnice, ale uparcie pchasz się niewywoływany do odpowiedzi. Daj szansę Adminowi na odpowiedź, bo inaczej zamulisz wątek i nie dowiem się tego, czego bym chciał.
Wybacz, że też się wepchnę niewywołany do odpowiedzi - w 2011 był mój pierwszy maraton na Miedwiu i trasa była tak jak teraz, bez żadnych zmian w 2012/13/14. Pewnie jest błąd w mapkach.
od 2010 jestem na maratonie, trasa 2010 inna, 2011-2014 ta sama
Witam.
Tak jak mówią poprzednicy trasa jest ta sama odkąd startujemy z promenady więc od roku 2011 właśnie. Mapka była zmieniana i być może ta ostatnia jast bardziej dokładna ale dystans był ten sam i jak to słusznie zauważono były rozbieżności co do długości trasy ze względu na niedokładny pomiar.

Pozdrawiam wszystkich Smile