forum STC

Pełna wersja: Podziękowania.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie wszystkich cyklistów Wink

Pragnę serdecznie podziękować organizatorom za tak wspaniałą imprezę. Ogrom pozytywnych emocji można porównać do Świąt Bożego Narodzenia. Razem z Żoną niecierpliwie czekaliśmy na tego roczny maraton tak samo jak na Święta Smile. Były życzenia podziękowania no i prezenty Smile i tak samo szybko się skończyło Sad
Już omawiamy co poprawić w sobie na przyszły rok...
P.S.
Wiem, że sprawy techniczne niektórych zawiodły, ale jestem pewien, że każdy wie w których momentach miał kryzys i mógł lub nie mógł go przezwyciężyć i wykręcić lepszą pozycję. Dla nas najważniejsza jest walka z samym sobą i jeśli podzielacie naszą opinie to proszę o wpis.

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI dla Organizatorów.
Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok Wink
WitamSmile
Ja również czekałam niecierpliwie na ten mój pierwszy w życiu Maraton,stres był ogromny ale minął z momentem naciśnięcia na pedały.Przestraszyłam się tych kobietek,które startują chyba z klubów,ale moje miejsce....4 chyba nie jest złe,dla mnie to sukces i jestem szczęśliwa.Pozdrawiam cieplutko organizatorówSmile
Megi kotku Twoje 4 miejsce 4 "nie jest złe"?!. Też za rok chciałbym przekroczyć linię mety z takim czasem.Jeśli jesteś amatorką to naprawdę twarda sztuka z Ciebie. Pozdrawiam.
Maraton super i ludzie w w nim uczestniczący z życzliwością odnoszący się do amatorów. Wielkie dzięki dla pana proponującego wodę i batona na trasie,niestety nie zapamiętałam numeru,ale sam zainteresowany na pewno wie o kogo chodzi,dla dwóch panów pytających się o samopoczucie i ofiarujących wszelką pomoc. Wielkie dzięki chłopaki,mam nadzieję do zobaczenie za rok. Pozdrowienia serdeczne dla wszystkich uczestników.