forum STC
Pytanie o "najlepszego" zawodnika - Wersja do druku

+- forum STC (http://www.forum.stc.stargard.pl/mybb)
+-- Dział: Maraton MTB dookoła Jeziora Miedwie (http://www.forum.stc.stargard.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Po starcie (http://www.forum.stc.stargard.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytanie o "najlepszego" zawodnika (/showthread.php?tid=12)

Strony: 1 2 3


Pytanie o "najlepszego" zawodnika - gregi86 - 08-08-2011

Czyli mowa o Panu Kacprze Szczepaniaku który pokonał trasę w czasie: 1:41:25 moje gratulacje, ale tylko wtedy jeśli to nie bedzie ten człowiek z tego wątku : zachęcam do przeczytania i przyjrzeniu się zdjęciu http://portal.bikeworld.pl/rower/artykul:a7/6025/KD+PZKol+ukara&%23322%3ba+braci+Szczepa

Na marginesie mam nadzieje ze się mylę i nie jest to ten sam człowiek.


RE: Pytanie o "najlepszego" zawodnika - tomeh - 08-08-2011

Ja myślę że szukanie teraz dziury w całym jest bezcelowe. Warto o tym pisać organizatorom na ich kontakty a nie publicznie. Bo to robi niepotrzebne zmieszanie w świetnej imprezie.


RE: Pytanie o "najlepszego" zawodnika - asazell - 08-08-2011

@gregi86

http://www.forum.stc.stargard.pl/mybb/showthread.php?tid=3&page=2
tutaj już nieco dyskusji na ten temat... (wiem, forum jest jeszcze "przesiąknięte świeżością", ale warto wcześniej zaznajomić się z tematami wcześniejszymi i ich treścią, przed rozpoczęciem nowego)


RE: Pytanie o "najlepszego" zawodnika - MechanicznaPomarańcza - 08-08-2011

ehh.. co ma przeszłość do teraźniejszych wyników?
na MM Kacper wygrał legalnie i na czysto, więc nikt mu zwycięstwa odebrać nie może.
Dla zainteresowanych dodam że 6 dni przed MS w 2010 odbył się Puchar Świata w Hoogerheide gdzie Kacper zwyciężył również na czysto (http://www.uci.ch/templates/BUILTIN-NOFRAMES/Template3/layout.asp?MenuId=MTUyMTU&LangId=1).



RE: Pytanie o "najlepszego" zawodnika - er_jot - 09-08-2011

cieszę się że zawodnik takiej klasy jak Kacper ścigał się ze mną w maratonie,
jest młody, ambitny więc wygrywa,
następnym razem chciałbym usiąść mu na koło i zostać v-ce mistrzem



RE: Pytanie o "najlepszego" zawodnika - art-b - 09-08-2011

(08-08-2011, 23:50:49)MechanicznaPomarańcza napisał(a):  ehh.. co ma przeszłość do teraźniejszych wyników?
na MM Kacper wygrał legalnie i na czysto, więc nikt mu zwycięstwa odebrać nie może.
Dla zainteresowanych dodam że 6 dni przed MS w 2010 odbył się Puchar Świata w Hoogerheide gdzie Kacper zwyciężył również na czysto (http://www.uci.ch/templates/BUILTIN-NOFRAMES/Template3/layout.asp?MenuId=MTUyMTU&LangId=1).

Mistrzostwa Świata w Taborze odbyły się 30-31.01.2010>Tam Kacper jechał na kosie. Puchar Świata w Hoogerheide odbył się tydzień wcześniej. EPO działa po 3 tygodniach codziennych strzałów i utrzymuje się we krwi przez 6 miesięcy więc nie ściemniaj, że w Pucharze Świata był czysty, a po tygodniu wykryto EPO.


RE: Pytanie o "najlepszego" zawodnika - Bajku - 11-08-2011

Chciałem serdecznie podziękować członkom klubu KR Noteć za wspólny wyjazd oraz nawiązać do tematu Kacpra. Wszyscy chyba zapomnieli, że chłopak nim wystartował w Taborze zdobył wiele prestiżowych tytułów na przełomie lat... Zdobywał tytuły jeden po drugim i wielu miało problem by wygrać ze Szczepaniakami... A fakt, że został przyłapany na dopingu już dał mu się wystarczająco w kość. Ja uważam, że kara PZKol jest zbyt wysoka poczytajcie ile dostają zawodnicy którzy wpadają na dopingu podczas Tour-u i Giro.I wtedy możemy podyskutować. Wiem jedno - jak minie 30.03.2014 i wróci do peletonu tytuł mistrzowski będzie w jego zasięgu. Doping zło jak wiemy. Nie piszę tego po to by usprawiedliwiać i potępiać i jego wpadkę i wasze komentarze. Piszę bo jestem przekonany, że życie uczy każdego i daje nowe doświadczenia po to by być lepszym. Nie ma ludzi idealnych. Chcesz dojechać do mety przed Szczepaniakiem trenuj i pokaż na ile Cię stać Smile. Bo trening czyni mistrza. Widać ogromne zainteresowanie dopingiem... Ciekawe dlaczego... Tongue
Pozdrawiam wszystkich maniaków dwóch kółek i mocy życzę Big Grin


RE: Pytanie o "najlepszego" zawodnika - gonzo - 11-08-2011

(11-08-2011, 01:08:43)Bajku napisał(a):  Chciałem serdecznie podziękować członkom klubu KR Noteć za wspólny wyjazd oraz nawiązać do tematu Kacpra. Wszyscy chyba zapomnieli, że chłopak nim wystartował w Taborze zdobył wiele prestiżowych tytułów na przełomie lat... Zdobywał tytuły jeden po drugim i wielu miało problem by wygrać ze Szczepaniakami... A fakt, że został przyłapany na dopingu już dał mu się wystarczająco w kość. Ja uważam, że kara PZKol jest zbyt wysoka poczytajcie ile dostają zawodnicy którzy wpadają na dopingu podczas Tour-u i Giro.I wtedy możemy podyskutować. Wiem jedno - jak minie 30.03.2014 i wróci do peletonu tytuł mistrzowski będzie w jego zasięgu. Doping zło jak wiemy. Nie piszę tego po to by usprawiedliwiać i potępiać i jego wpadkę i wasze komentarze. Piszę bo jestem przekonany, że życie uczy każdego i daje nowe doświadczenia po to by być lepszym. Nie ma ludzi idealnych. Chcesz dojechać do mety przed Szczepaniakiem trenuj i pokaż na ile Cię stać Smile. Bo trening czyni mistrza. Widać ogromne zainteresowanie dopingiem... Ciekawe dlaczego... Tongue
Pozdrawiam wszystkich maniaków dwóch kółek i mocy życzę Big Grin

Wg mnie Pan Kacper S. po dyskwalifikacji powinien tylko i tylko trenować do 2014 roku,bez możliwości startu w zawodach ogólnodostępnych bo:
1.dyskwalifikacja jest to forma kary i tyle
2.nie jest przykładem do naśladowania dla innych amatorów sportu kolarskiego i nie chcemy z nim startować.
3.przyjmowanie EPO nie jest łykaniem hallsa,bądź piciem puszki redbulla , a działaniem przemyślanym przez conajmniej kilka bliskich mu osób i tym bardziej świadczy to o hipokryzji wszystkich tłumaczących to jako jednorazową wpadkę
4.czy ten Pan zastanawiał się ,że przekreśla szanse na czystą rywalizację startujacych z nim rówieśników?
5.Co by mówił jego tatuś w telewizji w wywidzie jakby synkowi serduszko stanęło w trakcie lub po zawodach ?
6.czy wreszcie kariera sportowca za wszelką cenę?


RE: Pytanie o "najlepszego" zawodnika - art-b - 11-08-2011

(11-08-2011, 01:08:43)Bajku napisał(a):  Chciałem serdecznie podziękować członkom klubu KR Noteć za wspólny wyjazd oraz nawiązać do tematu Kacpra. Wszyscy chyba zapomnieli, że chłopak nim wystartował w Taborze zdobył wiele prestiżowych tytułów na przełomie lat... Zdobywał tytuły jeden po drugim i wielu miało problem by wygrać ze Szczepaniakami... A fakt, że został przyłapany na dopingu już dał mu się wystarczająco w kość. Ja uważam, że kara PZKol jest zbyt wysoka poczytajcie ile dostają zawodnicy którzy wpadają na dopingu podczas Tour-u i Giro.I wtedy możemy podyskutować. Wiem jedno - jak minie 30.03.2014 i wróci do peletonu tytuł mistrzowski będzie w jego zasięgu. Doping zło jak wiemy. Nie piszę tego po to by usprawiedliwiać i potępiać i jego wpadkę i wasze komentarze. Piszę bo jestem przekonany, że życie uczy każdego i daje nowe doświadczenia po to by być lepszym. Nie ma ludzi idealnych. Chcesz dojechać do mety przed Szczepaniakiem trenuj i pokaż na ile Cię stać Smile. Bo trening czyni mistrza. Widać ogromne zainteresowanie dopingiem... Ciekawe dlaczego... Tongue
Pozdrawiam wszystkich maniaków dwóch kółek i mocy życzę Big Grin

Ty chyba kpisz.Za duża kara za doping?! Przecież ten chłopak miał już wcześniej ostrzeżenia za inne koksy. Jaka wpadka chłopie. Codziennie przez 3 tygodnie zaliczał wpadki zapodając strzały w tyłek środka który kosztuje kilka tysięcy złotych? I śmieszą mnie tłumaczenia "koksiarzy', że o niczym nie wiedzieli, a środki ktoś zapodał im do picia, bo EPO tak nie działa.


RE: Pytanie o "najlepszego" zawodnika - Bajku - 11-08-2011

Moim zdaniem warto przyłożyć się tak bardzo do treningów jak do komentowania na tym forum. Jakbyś art-b tyle trenował co wypisujesz na tym forum to by byli sami mistrzowie na maratonach... art-b wysuwasz mocne zarzuty, byłeś naocznym świadkiem tych rzekomych innych ostrzeżeń i strzałów w d... (Przyczyny dopingu jak wiadomo wiążą się z pracą zawodnika nad formą po osiągnięciu maximum wszyscy są na bardzo zbliżonym, wysokim poziomie. Sport to ich zawód praca. Skoro liczą się tylko najlepsi to kusi by zastosować coś co pozwoli zwyciężyć i zyskać wielkie pieniądze. Być ponad wszystkimi. Ci którzy nie grzeją są w czubie peletonu ale nie wygrają...Są czyści kolarze można doczytać o nich w necie.) ... Życzę wszystkim tak wielkiej mocy w nogach jak mocy w słowach... Nikogo nie bronie i nie pochwalam, nikogo nie krytykuje... Wyrażam swoje zdanie... co do wymiaru kary. Jestem na nie dla dopingu. Dla jasności Smile ale wiem i mam pojęcie o dopingu nie po to by go stosować, ale po to by uświadamiać innych... i nie wracam do tego tematu... to forum to nie poradnik jak brać... wystarczy tych "specjalistów" ...

Na marginesie każdy ma prawo do wolności słowa, ale za swoje słowa się odpowiada pamiętaj art-b ... Tongue

Pozdro dla wszystkich z siodełka Smile a wszystkim czytelnikom życzę frajdy, satysfakcji, radości i czystej przyjemności z jazdy na rowerzeSmile