forum STC
Czy wolno startować doperom - Wersja do druku

+- forum STC (http://www.forum.stc.stargard.pl/mybb)
+-- Dział: Maraton MTB dookoła Jeziora Miedwie (http://www.forum.stc.stargard.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Przed startem (http://www.forum.stc.stargard.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Czy wolno startować doperom (/showthread.php?tid=27593)



Czy wolno startować doperom - marko - 01-05-2012

W regulaminie nic nie jest napisane o zakazie startu zawodnikom zawieszonym za za doping. Jeżeli tacy pojawią się na starcie po to aby wygrać, to jak znam życie będzie wielu szumu w tzw. kuluarach. Może wcześniej rozstrzygnie organizator to w regulaminie. Jeżeli nie będzie zapisu o zakazie startu takim ludziom, to ja i moi znajomi nie startujemy w maratonie z doperami którzy chcą nas oszukiwać.


RE: Czy wolno startować doperom - tomeh - 02-05-2012

O ile wiem nie sprawdzają zwycięzców czy nic nie brali więc ich tez nikt nie wykryje


RE: Czy wolno startować doperom - STC - 29-05-2012

No nie spodziewacie się chyba po nas że będziemy wzywać komisję antydopingową UCI ? Może skończmy już z rozmowami na ten temat i potrenujmy. Byłem na kilku maratonach ostatnio i wszędzie startowali tzw. doperzy. Nie mogę takim ludziom zabraniać startu. A może oni są teraz czyści a biorą zwykli amatorzy, którzy nigdy wyczynowo się nie ścigali więc nikt ich nie złapał ? Pozdrawiam. Maciej Chmielewski.


RE: Czy wolno startować doperom - basiek1410 - 11-06-2012

Czy kolejny objazd trasy dookoła Miedwia jest teraz 17 czerwca czy 24?


RE: Czy wolno startować doperom - STC - 15-06-2012

Objazd trasy 24 czerwca. Wyjazd o godz. 10.30 spod Amfiteatru nad jeziorem Miedwie.


RE: Czy wolno startować doperom - basiek1410 - 15-06-2012

dziękuję


RE: Czy wolno startować doperom - kiciak - 26-07-2012

Stawiam że wyścig wygrają znani "koksiarze" Szczepaniakowie Ojciec i jego Synki.


RE: Czy wolno startować doperom - asazell - 26-07-2012

Heheh no tak, temat wraca niczym bumerang.
Niestety, bracia Chmielewscy nie mają podstaw by odmówić startu rodzinie Szczepaniaków (no bo przecież nie będą pobierać od nich próbek i wysyłać do WADA (-; ...toż to tylko rekreacyjny maraton). Ale fakt faktem - jeśli rodzina Szczepaniaków wystartuje, i znów "obłożą" podium... niesmak i czkawka innych uczestników będzie się ciągnęła kilka tygodniu po wyścigu, tak jak rok temu...


RE: Czy wolno startować doperom - santosa - 28-07-2012

czy wolno startowac na oponach slik,czy ktos bedzie egzekwowal grubosc Huhopony 35mm to 1,9 rozmiar opony mtbExclamation


RE: Czy wolno startować doperom - asazell - 29-07-2012

Krążą legeeendy - że grubość opon jest sprawdzana przed startem... (-; (choć mnie osobiście to nie spotkało, nikt się nawet nie zainteresował oponami moimi, tudzież sąsiednich zawodników - niczego takiego nie uświadczyłem niestety... Zarówno przed startem, jak i po przekroczeniu mety)

A jeśli chodzi o sliki... - zaryzykuję, ze nie są dozwolone. Chociaż nie widzę najmniejszego sensu - by golce zakładać, bardzo grząski piach w kilku fragmentach i płyty jomb przekreślają je absolutnie (-;