Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspaniały Maraton
06-08-2011, 22:31:28,
#1
Wspaniały Maraton
Trasa super, organizacja ekstra, nagród wiele i przeżyć związanych z wyścigiem jeszcze więcej. Jestem pod wrażeniem całej imprezy.
Gatulacje dla organizatorów -- !!!!!
06-08-2011, 23:27:20, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2011, 23:28:02 {2} przez manga5.)
#2
RE: Wspaniały Maraton
Zgadzam się wspaniale zorganizowany maraton!!! Panowie I Panie z SCT brawoWink

STC zmęczenie robi swoje Smile
06-08-2011, 23:30:39, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2011, 23:31:07 {2} przez Milczar.)
#3
RE: Wspaniały Maraton
Popieram! Smile Po sygnałach, że liczba uczestników zaskoczyła organizatorów obawiałem się nieco bałaganu ale obawy były niepotrzebnie. Dobrze zorganizowany start, zero kłopotów z orientacją czy czymkolwiek innym na trasie, naprawdę jestem pod dużym wrażeniem organizacji! Brawo! Za drobne minusy można jedynie uznać zamieszanie z wynikami w bodaj 2 kategoriach i dłuugą kolejke do obiadu Wink Ale ogólnie - super! Smile A! i liczba nagród w loterii - zaskoczenie na mega plus! Smile za rok jak tylko bede mógł to jest to obowiązkowa impreza na mojej letniej mapie aktywności Smile
Zastanawiam się czy nie byłoby dobrym pomysłem porobienie odrębnych kategorii dla klubów i dla amatorów... może warto to przemyśleć?
07-08-2011, 00:48:52,
#4
RE: Wspaniały Maraton
Imprezka super,ukłony i wielki szacun dla organizatorów za ich wieeeelką pracę włożoną w ten maraton.Startowałam pierwszy raz i mam nadzieję,że nie ostatni.Pozdrawiam Was wszystkich z NowogarduSmile
07-08-2011, 13:13:39,
#5
RE: Wspaniały Maraton
dla mnie bomba, liczy się udział i oprawa
07-08-2011, 14:01:52,
#6
Wink  RE: Wspaniały Maraton
Wszystko było super, może poza wywrotką na początku. Teraz jestem cały pozdzierany z ręką w szynie, ale maraton skończyłem. W przyszłym roku popracuje nad czasem.
Jeszcze raz gratulacje udanej imprezy.Cool
07-08-2011, 18:00:16,
#7
RE: Wspaniały Maraton
Wspaniały maraton, szczerze gratuluję organizatorom bo zrobili kawał dobrej pracy. Widać że impreza zdobywa z roku na rok coraz większą popularność o czym świadczy liczba startujących. W tym roku byłem obserwatorem ale w nadchodzącym obiecuję że wystartuję. Ogólnie bardzo mi się podobało ale mam pewne uwagi, mianowicie wraz z większą popularnością tego maratonu widać że pojawiają się mocniejsze ekipy i tak naprawdę warto by było pomyśleć nad odrębnymi kategoriami dla klubów i dla amatorów. Oczywiście wszystko zależy od założeń. Niemniej jednak warto nad tym pomyśleć.
07-08-2011, 20:07:54,
#8
RE: Wspaniały Maraton
(07-08-2011, 18:00:16)boobik napisał(a):  Wspaniały maraton, szczerze gratuluję organizatorom bo zrobili kawał dobrej pracy. Widać że impreza zdobywa z roku na rok coraz większą popularność o czym świadczy liczba startujących. W tym roku byłem obserwatorem ale w nadchodzącym obiecuję że wystartuję. Ogólnie bardzo mi się podobało ale mam pewne uwagi, mianowicie wraz z większą popularnością tego maratonu widać że pojawiają się mocniejsze ekipy i tak naprawdę warto by było pomyśleć nad odrębnymi kategoriami dla klubów i dla amatorów. Oczywiście wszystko zależy od założeń. Niemniej jednak warto nad tym pomyśleć.

jak już to podział na zawodników licencjonowanych i amatorów... poza tym to jest bez sensu.. licencja nie oznacza od razu super kozaka a amator nie znaczy słabszy...
07-08-2011, 20:46:57,
#9
RE: Wspaniały Maraton
Popieram kolegę,który pisze o podziale na kat.amatorzy i klubySmile
07-08-2011, 21:16:41,
#10
Rainbow  RE: Wspaniały Maraton
Jak co roku nasza drużyna AGA TEAM wystartowała w maratonie rowerowym. Mieliśmy pewne wątpliwości czy organizator podoła tak trudnemu wyzwaniu - głosiło się około 700 uczestników. Organizatorzy zdali ten egzamin na 6!!!!!!! Zabezpieczenie trasy profesjonalne, trasa oznakowana bardzo dobrze, super kibice na trasie. Wielki ukłon dla gastronomii, które w ekspresowym tempie serwowała pyszny obiad. Świetna oprawa muzyczna, fantastyczny występ dziewczyn. BARDZO dużo fantastycznych nagród (ale nie dla nich przyjeżdżamy) i..... słoneczna pogoda.
Bardzo dziękujemy
AGA TEAM
PS. niektórzy nasi zawodnicy czuli lekki niedosyt z powodu braku dystansu 110 km. Może powróci w przyszłym roku?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości