Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspieracie cyklistów czy raczej macie inne cele?
02-10-2011, 13:26:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2011, 13:30:44 {2} przez siwobrody.)
#3
RE: Wspieracie cyklistów czy raczej macie inne cele?
Witam szanownych adwersarzy.
Jestem "niedzielnym" rowerzystą i częstym bywalcem pewnego forum rowerowego ze Szczecina (nie napisze jakiego żeby nie być posadzonym o kryptoreklamę ) i zupełnie nie rozumiem o co chodzi w tej wymianie zdań.
Na forum , na którym się udzielam , z chęcią przyjmujemy informacje od wszystkich organizatorów imprez rowerowych i nie ma żadnych ograniczeń co do linków do stron organizatorów.(proszę zwrócić uwagę że gdy dokonywałem rejestracji na Wasze forum nie znalazłem żadnych takich zakazów czy ograniczeń).
Dzięki takiemu podejściu osobiście brałem już udział w różnych imprezach w Goleniowie , Policach , Stargardzie .
Takie działania na rzecz miłośników rowerów powodują że każdy z nich może znaleźć odpowiednią dla siebie wycieczkę i poznać nowe miejsca i ludzi.
Biorąc pod uwagę że sami rowerzyści preferują różne rodzaje uprawiania tego sportu (wyczynowcy , amatorzy , typowa turystyka rodzinna , długie wyprawi , kolarstwo szosowe , kolarstwo terenowe itd) nie należy z tego powodu jeszcze dzielić się na Nas i Was.
Powinniśmy się konsolidować i współpracować a nie udowadniać wyższość swoich racji nad innymi.
Kończąc moje przydługie "wtrącanie się w nie swoje sprawy" nieśmiało zaproponowałbym wspólne spotkanie obu panów , gdzieś, przy kawie lub herbacie , ustalenie zasad wprowadzania informacji na forum , a najlepiej wspólnego zorganizowania imprezy na która zjada się miłośnicy jazdy na rowerze bez względu na przynależność klubową czy stowarzyszeniową.
Z wyrazami szacunku dla obu panów którzy działają na rzecz rozwoju sportu rowerowego.
Pozdrawiam:
Siwobrody


Wiadomości w tym wątku
RE: Wspieracie cyklistów czy raczej macie inne cele? - siwobrody - 02-10-2011, 13:26:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości