Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspieracie cyklistów czy raczej macie inne cele?
02-10-2011, 19:17:30,
#4
RE: Wspieracie cyklistów czy raczej macie inne cele?
Witam.
Ja nigdy nie powiedziałem, że nie wspieramy imprez rowerowych. Po prostu sugerowałem, że ładnie było by się spytać czy można się ogłosić na naszym forum tym bardziej, że są podane numery telefonów do nas. Po prostu nasz administrator jest bardzo ostrożny gdyż codziennie wywala ok. 20 postów z linkami reklamowymi nawet w języku rosyjskim. Napisałem również, że nie ma problemu ogłosić się z takimi imprezami na naszej głównej stronie jeżeli impreza będzie naprawdę tego warta. Poza tym z ogłoszenia nie wynikało nawet kto to organizuje bo nazwa OPEN nikomu nic nie mówi a nie chcialibyśmy żeby ktoś odebrał to jako naszą imprezę gdyż oprócz maratonu robimy również objazdy Miedwia w całkiem innej formie niż OPEN. Wystarczy tylko domówić sprawę umieszczania tych ogłoszeń i nie widzę problemu. Poza tym link ze stroną OPEN jest na naszej stronie głównej w zakładce KLUBY PARTNERSKIE.
P.S. A tak na marginesie prosiłem o kontakt, ale widocznie nikt nie był zainteresowany rozmową tylko z automatu rzucał ogłoszenia i pisał, że nie wspieramy ruchu rowerowego.
Pozdrawiam wszystkich.
Maciej Chmielewski.


Wiadomości w tym wątku
RE: Wspieracie cyklistów czy raczej macie inne cele? - STC - 02-10-2011, 19:17:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości