Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspieracie cyklistów czy raczej macie inne cele?
29-08-2011, 09:45:38, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2011, 09:49:20 {2} przez tomeh.)
#1
Wspieracie cyklistów czy raczej macie inne cele?
Pytanie do STC - Skoro pisze o imprezie dla rowerzystów na tym forum to czemu kasujecie gdzie ona się dobędzie i kto ją organizuje.

Chyba waszym zdaniem jest wspierać akcje rowerowe i imprezy tego typu a nie kasować taki typ imprez prawda ?. Wy robicie 1 imprezę na rok a my często, więc czego się obawiacie - przecież nie zbierzemy wam na imprezy turystyczno rowerowe ludzi z maratonu.

O co chodzi z kasowaniem imprez jakie my przygotowujemy z działu o rowerach?

To jakieś niepoważne zachowanie, bardzo ograniczone nawet - u nas możecie pisać o swoich imprezach my się nie obawiamy czegoś nieokreślonego a nawet sami piszmy u nas o tym co organizujecie.
Serwis https://totemat.pl/ - poradniki i przewodniki
31-08-2011, 19:22:21,
#2
RE: Wspieracie cyklistów czy raczej macie inne cele?
Witam.
Bardzo nie w pożądku jest umieszczać linki i informacje na temat takich imprez, na dodatek nie określając konkretnie ich organizatora co mogło by sugerować, że jest to STC, bez zgody administratora tej strony. Jesteśmy za wspieraniem ruchu rowerowego w naszym regionie ale w dobrym guście byłby kontakt ze mną lub innymi czlonkami zarządu STC zanim się taką informację umieści. Nie musi to być nawet na forum poniewż nie ma problemu żeby umieścić taką informację na stronie głównej, co pozwoli zapoznać się z nią większej rzeszy rowerzystów. Mój tel 502233799. Pozdrawiam. Maciej Chmielewski.
02-10-2011, 13:26:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2011, 13:30:44 {2} przez siwobrody.)
#3
RE: Wspieracie cyklistów czy raczej macie inne cele?
Witam szanownych adwersarzy.
Jestem "niedzielnym" rowerzystą i częstym bywalcem pewnego forum rowerowego ze Szczecina (nie napisze jakiego żeby nie być posadzonym o kryptoreklamę ) i zupełnie nie rozumiem o co chodzi w tej wymianie zdań.
Na forum , na którym się udzielam , z chęcią przyjmujemy informacje od wszystkich organizatorów imprez rowerowych i nie ma żadnych ograniczeń co do linków do stron organizatorów.(proszę zwrócić uwagę że gdy dokonywałem rejestracji na Wasze forum nie znalazłem żadnych takich zakazów czy ograniczeń).
Dzięki takiemu podejściu osobiście brałem już udział w różnych imprezach w Goleniowie , Policach , Stargardzie .
Takie działania na rzecz miłośników rowerów powodują że każdy z nich może znaleźć odpowiednią dla siebie wycieczkę i poznać nowe miejsca i ludzi.
Biorąc pod uwagę że sami rowerzyści preferują różne rodzaje uprawiania tego sportu (wyczynowcy , amatorzy , typowa turystyka rodzinna , długie wyprawi , kolarstwo szosowe , kolarstwo terenowe itd) nie należy z tego powodu jeszcze dzielić się na Nas i Was.
Powinniśmy się konsolidować i współpracować a nie udowadniać wyższość swoich racji nad innymi.
Kończąc moje przydługie "wtrącanie się w nie swoje sprawy" nieśmiało zaproponowałbym wspólne spotkanie obu panów , gdzieś, przy kawie lub herbacie , ustalenie zasad wprowadzania informacji na forum , a najlepiej wspólnego zorganizowania imprezy na która zjada się miłośnicy jazdy na rowerze bez względu na przynależność klubową czy stowarzyszeniową.
Z wyrazami szacunku dla obu panów którzy działają na rzecz rozwoju sportu rowerowego.
Pozdrawiam:
Siwobrody
02-10-2011, 19:17:30,
#4
RE: Wspieracie cyklistów czy raczej macie inne cele?
Witam.
Ja nigdy nie powiedziałem, że nie wspieramy imprez rowerowych. Po prostu sugerowałem, że ładnie było by się spytać czy można się ogłosić na naszym forum tym bardziej, że są podane numery telefonów do nas. Po prostu nasz administrator jest bardzo ostrożny gdyż codziennie wywala ok. 20 postów z linkami reklamowymi nawet w języku rosyjskim. Napisałem również, że nie ma problemu ogłosić się z takimi imprezami na naszej głównej stronie jeżeli impreza będzie naprawdę tego warta. Poza tym z ogłoszenia nie wynikało nawet kto to organizuje bo nazwa OPEN nikomu nic nie mówi a nie chcialibyśmy żeby ktoś odebrał to jako naszą imprezę gdyż oprócz maratonu robimy również objazdy Miedwia w całkiem innej formie niż OPEN. Wystarczy tylko domówić sprawę umieszczania tych ogłoszeń i nie widzę problemu. Poza tym link ze stroną OPEN jest na naszej stronie głównej w zakładce KLUBY PARTNERSKIE.
P.S. A tak na marginesie prosiłem o kontakt, ale widocznie nikt nie był zainteresowany rozmową tylko z automatu rzucał ogłoszenia i pisał, że nie wspieramy ruchu rowerowego.
Pozdrawiam wszystkich.
Maciej Chmielewski.
03-10-2011, 11:27:38, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2011, 11:30:47 {2} przez tomeh.)
#5
RE: Wspieracie cyklistów czy raczej macie inne cele?
Organizatorem jest Open i tak to się nazywa - inaczej nie da się tego nazwać jak organizator Open.

Co do spamu na forum warto zabezpieczyć je tokenami bo to robią roboty sieciowe.

W sumie nie ma problemu co do wyświetlania informacji o imprezach rowerowych na tej stronie, jakie organizujemy dla mieszkańców miasta. Nie narzekamy na brak zainteresowania co nas bardzo cieszy.

Zapraszam Panie Macieju do pisania o imprezach STC na forum Open, nie mamy w tym najmniejszego problemu a nawet fajnie jak mieszkańcy regionu będą informowani o możliwościach na spędzenie czasu wszelkimi drogami - na pewno poczytność o imprezie będzie znacznie większa niż można to sobie wyobrazić - w końcu to ponad 30 000 osób unikalnych miesięcznie z naszego regionu i stale rośnie.

Pozdrawiam serdecznie Tomasz - z OPEN.
Serwis https://totemat.pl/ - poradniki i przewodniki
10-10-2011, 22:05:48,
#6
RE: Wspieracie cyklistów czy raczej macie inne cele?
Witam.
Panie Tomaszu, proszę o kontakt po prostu w celu technicznego dogrania tego w jaki sposób mozna na naszej stronie czy forum propagować takie imprezy, czyli utworzenia np. odpowiedniego tytułu na forum gdzie bedzie wiadomo, że są tam na ten temat informacje itp. Mój tel. 502233799. Pozdrawiam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości