Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Długość trasy a wyniki
09-08-2011, 14:25:04,
#21
RE: Długość trasy a wyniki
Mi też szkoda, ale to cykliczna więc za rok myślę że da się radę.
Serwis https://totemat.pl/ - poradniki i przewodniki
09-08-2011, 20:10:18, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2011, 20:14:33 {2} przez basiek1410.)
#22
RE: Długość trasy a wyniki
Mój licznik wskazał 57,2 km(licznik włączylem gdy wjechaliśmy na drogę asfaltową ponieważ myślałem że tam jest prawdziwy start, a ten przy amfiteatrze to tylko honorowy, jednak jak się okazało czas który mam zarejestrowany jest o ok 3 min gorszy czyli czas był już mierzony od amfiteatru, i to jest jedocześnie odpowiedź dlaczego czasy byly podane inne niż były faktycznie( droga z amfiteatru do drogi asfaltowej(starej 10) wynosi niecały 1km a przejechanie zajmuje tego między 2-4 min) zależy jak kto jedzie. Tak więc cała trasa wynosi ok 58kmRolleyes
Sprawdzałem także tę trasę na google earth i tam wyszło bardzo podobnie
Ps. Chciałbym pogratulować organizatorom za przygotowanie tak wspaniałemgo Maratonu, i fajnie że powstało forum na stc[/code][/php]
10-08-2011, 12:28:42,
#23
RE: Długość trasy a wyniki
Na początek: Maraton wspaniały, wielki szacunek dla organizatorów, już myślałam , że zostanie odśpiewane 100 lat, należało by Im się.
Na takim maratonie byłam po raz pierwszy, ale pewnie nie ostatni.
Mam nowy rowerek , nowy licznik ustawiony do tych opon co jechałam na nich. Mój czas z licznika 2godz, 30 min i 1 sek a dystans 60,12,.Czas mi zmierzono identyczny z moim licznikiem, to jak to jest z dystansem ile on w końcu ma? 55, 57 , 58 czy ile???
No i jaka jest zależność, między czasem a kilometrami?
Może mi ktoś wyjaśni bardziej obeznany o de mnie.
Dziekuje i pozdrawiam
10-08-2011, 12:32:33,
#24
RE: Długość trasy a wyniki
Mój licznik pokazał 59 km z małym hakiem. Sprawdzaliśmy z kilkoma osobami na mecie i mieli podobne wyniki. Wydaje mi się jednak, że to nie ma większego znaczenia, gdyż liczony dystans był taki sam dla wszystkich zawodników. To daje wewnętrzną satysfakcję, że daliśmy radę więcejSmile gratuluje wszystkim i życzę jeszcze lepszych wyników w kolejnych startachBig Grin A organizatorom dziękuję i gratuluję tak fenomenalnej imprezy!!!
11-08-2011, 16:13:06,
#25
RE: Długość trasy a wyniki
Jako osoba odpowiedzialna za za przebieg i długość trasy, oświadczam, - aby uciąć wszelkie domysły na ten temat - że ostatni pomiar, dokonany /po deszczu) na dwa dni przed startem wykazał 57 km i 630 m. Dokładność wyskalowanego miernika 10 m /na 100 km/. Pomiar dokonywany był prawą stroną trasy. [/size][/font]
11-08-2011, 23:40:22,
#26
RE: Długość trasy a wyniki
Wg GPS 57,8km (minus kilkadziesiat metrow zrobionych po mecie) -> http://www.sports-tracker.com/#/workout/milczar/39l5f68osebqgv8p
12-08-2011, 12:48:22,
#27
RE: Długość trasy a wyniki
Panowie i Panie nie ma sensu dywagować komu co licznik wskazał skoro doskonale każdy z was wie że to zależy od samego licznika i jego skalibrowania oraz tolerancji błędu. Myślę że powyżej zamieszczone dane z GPS wszystko wyjaśniły.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości