Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy wolno startować doperom
01-05-2012, 19:51:39,
#1
Czy wolno startować doperom
W regulaminie nic nie jest napisane o zakazie startu zawodnikom zawieszonym za za doping. Jeżeli tacy pojawią się na starcie po to aby wygrać, to jak znam życie będzie wielu szumu w tzw. kuluarach. Może wcześniej rozstrzygnie organizator to w regulaminie. Jeżeli nie będzie zapisu o zakazie startu takim ludziom, to ja i moi znajomi nie startujemy w maratonie z doperami którzy chcą nas oszukiwać.
02-05-2012, 11:37:13,
#2
RE: Czy wolno startować doperom
O ile wiem nie sprawdzają zwycięzców czy nic nie brali więc ich tez nikt nie wykryje
Serwis https://totemat.pl/ - poradniki i przewodniki
29-05-2012, 14:58:29,
#3
RE: Czy wolno startować doperom
No nie spodziewacie się chyba po nas że będziemy wzywać komisję antydopingową UCI ? Może skończmy już z rozmowami na ten temat i potrenujmy. Byłem na kilku maratonach ostatnio i wszędzie startowali tzw. doperzy. Nie mogę takim ludziom zabraniać startu. A może oni są teraz czyści a biorą zwykli amatorzy, którzy nigdy wyczynowo się nie ścigali więc nikt ich nie złapał ? Pozdrawiam. Maciej Chmielewski.
11-06-2012, 14:46:49,
#4
RE: Czy wolno startować doperom
Czy kolejny objazd trasy dookoła Miedwia jest teraz 17 czerwca czy 24?
15-06-2012, 20:57:54,
#5
RE: Czy wolno startować doperom
Objazd trasy 24 czerwca. Wyjazd o godz. 10.30 spod Amfiteatru nad jeziorem Miedwie.
15-06-2012, 23:42:52,
#6
RE: Czy wolno startować doperom
dziękuję
26-07-2012, 10:17:25,
#7
RE: Czy wolno startować doperom
Stawiam że wyścig wygrają znani "koksiarze" Szczepaniakowie Ojciec i jego Synki.
26-07-2012, 13:06:08,
#8
RE: Czy wolno startować doperom
Heheh no tak, temat wraca niczym bumerang.
Niestety, bracia Chmielewscy nie mają podstaw by odmówić startu rodzinie Szczepaniaków (no bo przecież nie będą pobierać od nich próbek i wysyłać do WADA (-; ...toż to tylko rekreacyjny maraton). Ale fakt faktem - jeśli rodzina Szczepaniaków wystartuje, i znów "obłożą" podium... niesmak i czkawka innych uczestników będzie się ciągnęła kilka tygodniu po wyścigu, tak jak rok temu...
28-07-2012, 14:25:11,
#9
RE: Czy wolno startować doperom
czy wolno startowac na oponach slik,czy ktos bedzie egzekwowal grubosc Huhopony 35mm to 1,9 rozmiar opony mtbExclamation
29-07-2012, 00:26:40,
#10
RE: Czy wolno startować doperom
Krążą legeeendy - że grubość opon jest sprawdzana przed startem... (-; (choć mnie osobiście to nie spotkało, nikt się nawet nie zainteresował oponami moimi, tudzież sąsiednich zawodników - niczego takiego nie uświadczyłem niestety... Zarówno przed startem, jak i po przekroczeniu mety)

A jeśli chodzi o sliki... - zaryzykuję, ze nie są dozwolone. Chociaż nie widzę najmniejszego sensu - by golce zakładać, bardzo grząski piach w kilku fragmentach i płyty jomb przekreślają je absolutnie (-;


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości