Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
końcowe losowanie nagród
02-08-2012, 20:29:53,
#1
końcowe losowanie nagród
tutaj bym to przyspieszył, np na początku trzy lub dwie osoby losujące chyba było trochę za wolno w ubiegłym roku
pozdrawiam
02-08-2012, 21:23:55,
#2
RE: końcowe losowanie nagród
Również dołączam głos w tej sprawie
- rok temu losowanie nagród ciągnęło się niemożebnie... Mam wielką nadzieję, że już poczyniono kroki, by tę "operację" usprawnić, jeśli nie - apeluję i proszę by coś w tej sprawie zrobić (-: (wszak w tym roku nagród przybywa... oczywiście, wszyscy jesteśmy zachwyceni tą ideą losowania - ale siedzenie ponad 2 godziny, w dodatku po było-nie było męczącym dniu - nie należy do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych (-; )
03-08-2012, 09:41:46,
#3
RE: końcowe losowanie nagród
eeee... przesadzacie z tym męczącym siedzeniem Wink Smile A może pomyśleć o tym, żeby osoba wylosowana dopiero losowała sobie los z nagrodą? Tzn. żeby nie było znanej nagrody przed wylosowaniem osoby... ale na takie zmiany już pewnie teraz za późno Smile
03-08-2012, 12:02:01,
#4
RE: końcowe losowanie nagród
Siedzenie sama przyjemność i ta adrenalinka..a może twój numerek wylosują do jakiejkolwiek nagrody SmilePozdrawiam wszystkich
04-08-2012, 18:19:47,
#5
RE: końcowe losowanie nagród
Posiedzieć można i poczekać, gorzej jak ktoś jest z daleka i nie ma potem powrotu o późnej porze.
Serwis https://totemat.pl/ - poradniki i przewodniki
04-08-2012, 23:56:41,
#6
RE: końcowe losowanie nagród
...no wlaśnie.

Poza tym, tegoroczna edycja Maratonu pobiła kolejny rekord... ceremonia nagradzania zwycięzców i loteria trwała przeszło 4h... "adrenalinka" adrenalinką - ale przy dzisiejszej pogodzie zwłaszcza, była to prawdziwa męka.
05-08-2012, 10:38:27, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2012, 10:39:09 {2} przez Milczar.)
#7
RE: końcowe losowanie nagród
dobra, troche racji macie bo wczoraj faktycznie momentami przyjemnie nie było. Ale może zamiast tylk wytykać to spróbujcie zaproponować jak ceremonie przyspieszyć? Moim pomysłem na losowanie jest podzielenie jej na kilka etapów:
1 - 'sierotka' losuje numer zawodnika na stanowisku nr1
2 - zawodnik z numerem zgłasza sie i idzie do stanowiska nr2 - tam jest sprawdzana poprawnowsc numeru i zawodnik losuje sobie nr nagrody (nie wiadomo przed losowaniem zawodnika co wygra).
3 - zawodnik ze stanowiska nr2. jest 'przechwytywany' przez panów (którzy wczoraj wreczali nagrody) i jest jego nagroda odnajdywana i mu wręczana.
W trakcie gdy zawodnik jest na stanowisku nr2 i dalej - juz może być losowany kolejny numer, być może by to nieco przyspieszyło operacje.
Minusem tego jest brak miejsca na omawianie każdej nagrody z osobna i wymienianie fundatora ale czy jest to konieczne? Może starczy wymienienie wszystkich fundatorów na początku?
05-08-2012, 17:56:21,
#8
RE: końcowe losowanie nagród
Moim zdaniem, Milczar, tu postanie chaos związany z poszukiwaniem nagród Sad
Ja rozwiązałabym problem tak:
Na początku wymienić wszystkich sponsorów którzy ufundowali nagrody, po czym przystąpić do losowania nie mówiąc co jest nagrodą. Wszystkie nagrody cieszą, jednego mniej drugiego więcej!
05-08-2012, 18:08:02,
#9
RE: końcowe losowanie nagród
A może, mając tak bogatych i chojnych sponsorów, po prostu dać KAżDEMU uczestnikowi jakiś gadżet(gadżety) zamiast obdarzać wybrańców. Każdy z tych ludzi pokonał zadany dystans, włożył w to wysiłek i chęć. Warto to wynagrodzić. A tak... ceremonia losowania i dekoracji trwa 4 godz., zadowoleni są tylko niektórzy. tak jak ktoś wyżej pisał wymienić sponsorów na ceremonii zakończenia. Ale wiem, wiem , boicie sie ze na ceremoni dekoracji nikogo nie bedzie tak? przemyślcie to, na Maratonie w Chodzcznbie były "tylko" kubki z nadrukiem ale wiem ze kazdego zadowalał ten miły surprise.
05-08-2012, 18:26:42,
#10
RE: końcowe losowanie nagród
a ja uważam że powinno być nadal tak jak jest Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości