Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjęcia z trasy na FotoMTB.pl
07-08-2012, 21:04:11,
#21
RE: Zdjęcia z trasy na FotoMTB.pl
(07-08-2012, 18:32:28)kolcichy napisał(a):  Jest może możliwość obejrzenia wszystkich zdjęć? Czy tylko jest możliwość po numerach startowych?
Na razie tylko po numerach startowych. Planujemy zrobić galerię najlepszych zdjęć, a w przyszłości również umożliwimy przeglądanie wszystkich zdjęć.
09-08-2012, 21:04:52,
#22
RE: Zdjęcia z trasy na FotoMTB.pl
Zawodniczka z nr 906 nie dość, że dojechała do mety samochodem lub innym środkiem transportu to wygrała jeszcze najlepszy rower w loterii!!! komisji sędziowskiej zgłaszano sprawę jej dotarcia do mety, jednak nic z tym nie zrobiono. powinna zostać zdyskwalifikowana.


(07-08-2012, 17:22:52)art-b napisał(a):  
(07-08-2012, 15:11:35)jupanka napisał(a):  Pomysł z FotoMTB był zdecydowanym strzałem w dziesiątkę. Z pewnością wykupie pakiet bo troszkę zdjęć się zebrało. Jest to też okazja do zweryfikowania kolejności zawodników przybyłych na start. Okazało się na przykład, że zawodniczka z nr 906, której na trasie zepsuł się rower, została podwieziona na metę przez gościa na quadzie i przeprowadziła rower przez metę ty samym zajmując wysokie 9 miejsce w kategorii OPEN. Co Wy na to?

Jeśli jest tak jak mówisz to zawodniczka powinna być zdyskwalifikowana. Z drugiej jednak strony, jaką ona może mieć satysfakcję z zajęcia wysokiej lokaty, jeśli ma tę świadomość, że nie przejechała maratonu samodzielnie. Zero satysfakcji i zero honoru. Ale faktycznie masz rację, ma zdjęcia z początku maratonu i na mecie jak prowadzi rower na "kapciu". Nie ma zdjęć ze środkowych etapów maratonu jak wszyscy uczestnicy.

09-08-2012, 21:18:44,
#23
RE: Zdjęcia z trasy na FotoMTB.pl
Szacunek dla Foto MTB i gościa, który musiał odczytywać numery startowe, szczególnie w peletonach. Najpierw myślałem, że to jakaś ściema, tym czasem Foto MTB to profesjonaliści. Na pewno wykupię pakiet zdjęć.
09-08-2012, 22:28:23,
#24
RE: Zdjęcia z trasy na FotoMTB.pl
A ja dzisiaj rano otrzymałam zdjęcia od Foto MTB. Do pakietu dodane są jeszcze zdjęcia impresyjne.Bardzo dziękuję za szybką realizację Smile
10-08-2012, 07:55:32,
#25
RE: Zdjęcia z trasy na FotoMTB.pl
Oszustka z numerem 906 ma profil na FB. Piszcie do niej bezpośrednio . Link: https://www.facebook.com/anna.nockowska
10-08-2012, 08:30:22,
#26
RE: Zdjęcia z trasy na FotoMTB.pl
To faktycznie była przesada. Widziałem jak jedna zawodniczka była wieziona na na quadzie trzymając rower i teraz wiem ze to mogła być ona ale nie sadziłem że zrobi taki numer. Kurde, nie wierzę. Ludzie ostatnimi siłami śrubują czasy a taka Pani 906 podjedzie sobie quadem i jeszcze ma czelność przejść przez metę i odebrać nagrodę. Zresztą całkiem fajną nagrodę.
10-08-2012, 09:30:45,
#27
RE: Zdjęcia z trasy na FotoMTB.pl
No świetnie, to w liceum sportowym i na IKF-ie nie uczą sportowych zachowań ? Pani Ania uwielbia sport i jest zapaloną kolarką Smile
W tym roku nie startowałam, ale tez w dwóch edycjach miałam pecha i złapałam gumę, ale oczywiście z opóźnieniem dojechałam o wlasnych siłach na metę i to się liczy! pani z nr 906 jak taki z niej sportowiec powinna zglosić fakt, ze przeszła przez metę, ale... Pewnie jeszcze dostałaby nagrodę fair play za uczciwość. A przy odbiorze nagród też mogla wspomnieć, znając życie gdyby zrzekła się roweru, to p.Maciek i Piotrek na pewno dali by jej inna może mniej wartościową ale własnie za to, że jest uczciwa. Niestety tak sie nie stało! PSEUDO SPORTOWIEC!
10-08-2012, 11:15:01,
#28
RE: Zdjęcia z trasy na FotoMTB.pl
Myślę, że jakby sędzia do niej podszedł w chwili gdy uśmiechnięta przekraczała linię mety i oznajmił jej że jest zdyskwalifikowana to innym może by się odechciało kombinowania i cwaniactwa. Ja nigdy nie byłem kolarzem ani w żaden inny sposób nie trenowałem sportów wytrzymałościowych i szybkościowych i dlatego taki Marton MTB jest dla mnie sprawdzianem samego siebie. Po co ktoś płaci startowe a później samego siebie oszukuje i oczywiście innych uczestników. ŻENADA.
10-08-2012, 14:53:55,
#29
RE: Zdjęcia z trasy na FotoMTB.pl
znowu offtopic -.-
10-08-2012, 15:36:17,
#30
RE: Zdjęcia z trasy na FotoMTB.pl
Te tak chwalone zdjecia z trasy m/m to wyludzanie od ludzi pieniedzy raz ze jakosc amatorska a cena profesjonalna.Pakiet to zrobienie z jednego lub dwuch ujec serii za 30pln-jezeli chcecie zobaczyc zdjecia profesjonalne i darmowe z maratonow to prosze wejsc na STRONE GRFA SZCZECINSKIEGO ZDJECIA ROBIONE PRZEZ /FOTO GUTEK.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości