Ankieta: Czy byleś/byłaś zadowolona z organizacji VII Maratonu MTB dookoła Jeziora Miedwie?
TAK
NIE
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrażenia po MARATONIE
06-08-2012, 20:43:59,
#21
RE: Wrażenia po MARATONIE
Naglosnienie bylo mega !!!! Na starcie funkcjonowaly 4 glosniki duzej mocy. Nie wspomne juz o samym amfiteatrze gdzie bylo potezne naglosnienie.
06-08-2012, 21:04:50,
#22
RE: Wrażenia po MARATONIE
(06-08-2012, 20:43:59)dj_gabriell napisał(a):  Naglosnienie bylo mega !!!! Na starcie funkcjonowaly 4 glosniki duzej mocy. Nie wspomne juz o samym amfiteatrze gdzie bylo potezne naglosnienie.
No to w takim układzie ja i moi koledzy tracimy chyba słuch Sad
06-08-2012, 21:34:42,
#23
RE: Wrażenia po MARATONIE
Ja startowałem pierwszy raz... na trasie problem z rowerem, sztyca mi się zsuwała, przez co ambicje na lepszy wynik siadły
ale - po kolei:
- wyścig szybki i trasa nawet fajna - zresztą od początku wiadomo było, iż będzie płasko. na pewno lepiej, jakby było więcej terenu, no ale ok
- zabezpieczenie trasy - ekstra. Policja i Straż spisali się
- obiad - był też esktra. Wiadomo, że po trasie człowiek chce zjeść więcej, ale było ok
- jestem pod wrażeniem nagród, ich ilości, a także ilości uczestników - widać, że z roku na rok impreza się rozkręca... to na ogromny plus...
Jednak większa ilość uczestników sprawia, iż kończy się piknik, a zaczyna profesjonalna impreza:
- nagłośnienie w amfiteatrze bardzo dobre - szkoda tylko, że brakowało głośnika w miejscu ustawiania się zawodników - nic nie było słychać... jak na dworcu PKP
- wcześniej już o tym forumowicze wspominali - powinien być podział na sektory dla poszczególnych grup, bo na starcie robił się burdel... M2 przemieszana z M3, zaraz M4... tu ma się ustawiać M3, a za nami jeszcze chłopaki z M2, którzy już dawno powinni wystartować
- czy ktoś kontrolował rowery startujących? bo widziałem Pana na szosówce - zmienił tylko kierownicę na prostą i dorzucił bagażnik
- prowadzący - powiedzmy, że pierwsze dwa błędy się wybacza... ale jak ktoś co chwilę sobie przypomina o jakieś kategorii, bo zapomniał... przecież miał notatki ze scenariuszem imprezy...
- rozumiem, że sponsorzy są ważni i to dzięki nim się toczy impreza - ale chyba raczej powinno się robić wspólne zdjęcie uczestników, a nie sponsorów. to impreza dla ludzi, czy dla VIP-ów...?
- losowanie - po co czytać co chwilę tych samych sponsorów? to przedłuża imprezę... w ogóle deszcz zaczął walić, ludzie uciekają, zimno jak cholera, a Panowie prowadzący w super humorach
- poza tym jeśli przed losowaniem mówi się kilkanaście razy, że trzeba mieć numer przy odbiorze nagrody, to powinno się tego przestrzegać... a nie sprawdza się dowód, albo wygranego nie ma. Później okazuje się, że to kolega prowadzącego, więc nagroda czeka. Regulamin to regulamin i powinien obowiązywać wszystkich. Poza tym sponsorzy powinni zostać wyłączeni z losowania nagród, nawet jeśli jechali w wyścigu - to naprawdę budzi niesmak, jak wygrywają różne gadżety...
Podsumowując - impreza super, jak widać ma świetną przyszłość i na pewno większość bawiła się świetnie. Poza tym na pewno wspomaga promocję kolarstwa i sprawia, że ludzie łapią bakcyla współzawodnictwa...
Ale duża impreza = duża odpowiedzialność za jej przebieg
06-08-2012, 22:05:24,
#24
RE: Wrażenia po MARATONIE
Startowałem 3 raz i muszę przyznać, że z roku na rok jest super. Z roku na rok widać progras. Same starty są także dla mnie stresujące ze względu na dużą ilość uczestników i powstałe z tym zamieszanie. Jeśli jednak przypomnę sobie start z przed 3 lat to widzę postęp - 2 linie startowe tak aby przy właściwej linii byli już tylko zawodnicy odpowiedniej kategorii. Zapewne można to dopracować i wierzę, że chłopaki temat ogarną.
Z powyższych wypowiedzi rysuje się sytuacja, która mi by także odpowiadała tzn: podział na wpisowe A i B - w wersji A zawodnik ma zapewnione wszystko do momentu wręczenia medalu na mecie + ewentualnie posiłek.
Wersja B pełen pakiet z prawem do udziału w imprezie, losowaniu nagród itd.
Ja osobiście jeżdżę dla siebie, a medal na mecie jest wystarczającą nagrodą - jest się czym chwalić znajomym Big Grin ( tu może mała uwaga medale 3 lata temu były w mojej opinii fajniejsze Wink )
Reasumując dla mnie bez zastrzeżeń tak naprawdę jest super, a powyższe to tylko propozycje, które w praktyce wcale nie muszą być dobre.
07-08-2012, 17:56:52,
#25
RE: Wrażenia po MARATONIE
GRATULACJE DLA ORGANIZATORÓW w przyszłym roku na 100% jestem na trasie! Podziękowania dla strażaków z OSP którzy zabezpieczali zawody!
Jeżeli mogę coś doradzić (proszę tego nie traktować że narzekam na organizację było naprawdę OK!)
przydałoby sie sprawniejsze rozdawanie nagród bo 4h to za długo
może jakiś tele-bim na którym wyswietlano by numery ,losownane nagrody i sponsorów. Prowadzący imprezę nie musieliby wielokrotnie powtarzać numeru , sponsora etc.
co do VIPÓW - jak już jeden z drugim robił sobie kampanię (duży baner ze swoją facjatą) to z definicji powinien ufundować przynajmniej jedną nagrodę np dla ostatniego sklasyfikowanego w open
07-08-2012, 18:06:23,
#26
RE: Wrażenia po MARATONIE
O maratonie w magazynie sportowym Tvp 3 Szczecin http://www.tvp.pl/szczecin/programy-sportowe/magazyn-sportowy/wideo/50812/8189362
07-08-2012, 18:18:25,
#27
RE: Wrażenia po MARATONIE
Maraton jak najbardziej pozytywny, coraz więcej uczestników, super atmosfera, brawa dla organizatorów za świetne przygotowanie, ale muszę tutaj poskarżyć się na słaby obiad w porównaniu z poprzednim rokiem. Tylko nie piszcie mi, że gdzie indziej jest jest gorzej, bowiem to słaby argument. Startuje również w innej dyscyplinie i wiem co podają. A ziemniaki chyba nie są aż takie drogie z tego co mi wiadomo Big Grin , więc dobrze by było pomyśleć o tym w przyszłym roku. Shy
07-08-2012, 18:24:28,
#28
RE: Wrażenia po MARATONIE
http://www.tvp.pl/szczecin/programy-sportowe/serwis-sportowy/wideo/40812/8182600
07-08-2012, 19:53:32,
#29
RE: Wrażenia po MARATONIE
Powstaje Galeria VII Maratonu MTB dookoła jeziora Miedwie prosimy o cierpliwość
07-08-2012, 22:15:41,
#30
RE: Wrażenia po MARATONIE
^^super!! Smile czekam (nie)cierpliwie Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości