Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STC na wszystkie tematy !!!!
11-08-2012, 07:29:41,
#1
STC na wszystkie tematy !!!!
Piotr Chmielewski , Witam serdecznie wszystkich uczestników VII Maratonu MTB dookoła jeziora Miedwie , witam wszystkich odwiedzających nasza stronę oraz uczestników forum .
Zabawa , rywalizacja , chwile słabości i chwile uniesienia zapewne wam uczestnikom Maratonu jak i nam organizatorom towarzyszyły w sobotni dzień.
Planowanie , promowanie i co najważniejsze realizacja naszej imprezy jest pracochłonnym zadaniem które trwa cały kalendarzowy rok . Z roku na rok chcemy dla Państwa jak najlepiej , chcemy zaskakiwać was czymś za czym my już organizatorzy tęsknimy !!!! za pięknym widowiskiem które bez wątpienia stworzyliście swą obecnością. Liczby mówią za siebie 1020 odebranych numerów , wyścigi dla dzieci ,ponad 300 nagród do rozlosowania , to wszystko dla Was!!!!
STC Stargard to ludzie z pasją z sercem które wam 4 sierpnia oddaliśmy zapewniam Państwa. Nie zamierzamy rezygnować z nowych pomysłów , niespodzianek , zmian jesteśmy gotowi wręcz już na następną edycje ale póki jesteśmy na mecie VII Maratonu dookoła jeziora Miedwie chce w imieniu organizatorów podzielić się z wami kilkoma zdaniami wrażeń czy też uwag. Jesteśmy i będziemy dla Was dla wspólnej zabawy , czy też spotkania się raz w roku. Chcemy podziękować wam za udział za uśmiech za ciepłe słowa oraz za uwagi z waszej strony są one dla nas cenne i przekładają się z roku na rok w planowanie i organizacje naszej Imprezy.
Chcemy i jesteśmy gotowi na wasze zapytania odbieramy od was mnóstwo telefonów i jak większość rozmówców wie ze ich uwagi nie są dla organizatorów zobojętnieniem a okazaniem szacunku. Co do negatywnych waszych uwag chciałbym Państwa zapewnić ze są one dla nas również bolesne staramy się wyjaśniać je w jak najszybszym czasie . Prosimy by zapytania oraz uwagi przesyłane były na skrzynkę pocztową info@stc.stargard.pl , forum pozostawiamy dla Was do wspólnych tematów , które również czytamy , jeśli już napiszecie tu Państwo pytanie zapewne odpowiem.
Trudno by było odpowiedzieć tu na forum na każdy cenny wpis w poszczególnych tematach ale oczywiście w imieniu STC przekazuje Państwu serdeczne podziękowania , gratulacje .Informację że jeszcze w tym roku szykujemy dla was miła niespodziankę którą już planujemy , i cały czas pracujemy już nad VIII edycją Maratonu MTB dookoła jeziora Miedwie !!!!!!
11-08-2012, 14:57:47, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2012, 15:00:12 {2} przez kiciak.)
#2
RE: STC na wszystkie tematy !!!!
A jak Pan skomentuje niesportowe zachowanie zawodniczki nr. 906?
A co do samego maratonu to było świetnie i czekam już na nastepną edycje.
11-08-2012, 18:18:53, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2012, 18:20:27 {2} przez ozgol.)
#3
RE: STC na wszystkie tematy !!!!
w sprawie zawodniczki nr 906 - minąłem z nią metę i rozmawiałem chwilę po wyścigu. Z tego co mówiła, to osa dziabnęła ją w usta, a poźniej usłyszałem, że dodatkowo złapała gumę. Natomiast nie ukrywała, iż podwieźli ją quadem i ten wyścig był dla niej pechowy i źle się skończył. W każdym razie sytuacja może wyglądać tak, że ona może nawet nie wie o swoim sklasyfikowaniu, a błąd popełniła osoba spisująca numery na mecie Wink a wiemy, że ze spisywaniem były "małe problemy Wink Ale najlepiej jakby sama "zainteresowana" się wypowiedziała...Wink
11-08-2012, 20:49:02, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2012, 21:01:13 {2} przez K-4.)
#4
RE: STC na wszystkie tematy !!!!
RE: STC na wszystkie tematy !!!!
A jak Pan skomentuje niesportowe zachowanie zawodniczki nr. 906?
A co do samego maratonu to było świetnie i czekam już na nastepną edycje.

NUMER 906 ! JA JECHAŁAM Z NIĄ I ZGADZA SIĘ UGRYZŁA JĄ OSA. ZGADZA SIĘ ŻE NIE SKOŃCZYŁA BO ZŁAPAŁA GUMĘ. TYLKO ŻE ONA ZGŁOSIŁA ORGANIZATOROM TO ,ŻE NIE PRZYJECHAŁA, ŻE JĄ PRZYWIEŹLI. TAKŻE PRETĘSIE MIEJCIE DO ORGANIZATORÓW I DAJCIE WREŚCIE SPOKÓJ.
11-08-2012, 21:53:22, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2012, 21:54:55 {2} przez ozgol.)
#5
RE: STC na wszystkie tematy !!!!
Poza tym w kwestii zawodniczki 906 prosiłbym jednak organizatorów o wypowiedzenie się. Bo jeśli dziewczyna jest faktycznie niewinna, to niepotrzebnie ją tu oskarżano i insynuowano dziwne sytuacje... łącznie z pokazaniem jej profilu Facebook - a to nie jest już takie fajne... mimo wszystko kłania się moderowanie postów...
14-08-2012, 09:46:05,
#6
RE: STC na wszystkie tematy !!!!
A czemu tu wszyscy oskarżają - pilnujcie swoich czasów i przejazdów a nie innych. Nie bądźcie tacy zawistni.
Serwis https://totemat.pl/ - poradniki i przewodniki
14-08-2012, 11:40:30,
#7
RE: STC na wszystkie tematy !!!!
(14-08-2012, 09:46:05)tomeh napisał(a):  A czemu tu wszyscy oskarżają - pilnujcie swoich czasów i przejazdów a nie innych. Nie bądźcie tacy zawistni.

Dokładnie, gdyby dziewczyna nie wygrała roweru nie byłoby tematu, a tak kubeł pomyj na głowę. O ile byłoby to zrozumiałe w przypadku gdyby dzięki podwózce zdobyła puchar to w tym wypadku jest to żenujące. Może na obiad tez nie zasłużyła?

14-08-2012, 11:53:45,
#8
RE: STC na wszystkie tematy !!!!
w regulaminie jest wyraźnie napisane " loteria numerów uczestników, która odbędzie się po dekoracji zwycięzców (uczestnik musi ukończyć Maraton) wiele atrakcyjnych nagród główną: motorower Skuter!!!!! , rowery, sprzęt TV , sprzęt rowerowy i wiele innych nagród " a ta pani nie ukończył maratonu według mnie jeśli tak to ja w przyszłym roku wystartuje a na szczecińskiej właduję rower do auta i wyrobie się w pół godziny i będę na podium. trochę przyzwoitości 906.
14-08-2012, 19:57:24,
#9
RE: STC na wszystkie tematy !!!!
Tomeh może sam wreszcie wezmiesz udział w maratonie a nie tylko udzielasz się na forum. Smile( Pozdrów Monikę koleżko. Wink I wydaje mi się ze nikt tutaj nie jest zawistny, kropka. Hahaha dobrze prawisz hcm. A ja wystartuje w grupie M2 choć bede zapisany do grupy M3 i dzięki takiemu przekrętowi zyskam kilka cennych minut. Nikt nawet nie zauważy , heheehhee...
15-08-2012, 10:37:24,
#10
RE: STC na wszystkie tematy !!!!
Witam serdecznie Piotr Chmielewski .Proszę Państwa odnosząc się do waszych wypowiedzi , komentarzy mam wrażenie , że jesteśmy na etapie kto jaką krzywdę wyrządził innemu swą obecnością , udziałem, czy też organizacyjnie. Przepraszam, regulamin jest stworzony dla Was nie dla organizatorów i jeśli ktoś sam go łamie to myślę , że będzie miał uczucie, że nie do końca był w porządku wobec innych . My jako organizatorzy staramy się by każdy z uczestników naszej imprezy był zadowolony , uśmiechnięty , po obiedzie zamienił z nami kilka słów , by był obecny na rozdaniu i rozlosowaniu nagród , a to już jego wola i zdolności do tzw. cwaniactwa by zaistnieć na naszej imprezie w sposób który zapewne nie można nazwać szacunkiem do organizatorów czy też innych uczestników.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości