Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrzostwa Świata w Valkenburgu (Holandia)
25-09-2012, 14:48:09,
#1
Mistrzostwa Świata w Valkenburgu (Holandia)
W niedziele dość przypadkowo udało mi się obejrzeć odbywające się Mistrzostwa Świata w Valkenburgu na antenie eurosportu. Nie jestem jakimś mega fanem kolarstwa, ale wyścig był bardzo interesujący i jak na wielogodzinną transmisję mógł się podobać zarówno fanom kolarstwa, jak i kompletnym laikom. W głównej mierze zapewne dzięki genialnym komentatorom, którzy lubią pożartować w specyficzny sposób na antenie.

W pewnym momencie komentatorzy wspomnieli o powiewających biało-czerwonych flagach na trybunach i grupie kibiców ze Stargardu Szczecińskiego. Czyżby grupa wiernych kibiców z STC wybrała się na te mistrzostwa?

Fotki mile widziane. Tongue
25-09-2012, 20:54:03,
#2
RE: Mistrzostwa Świata w Valkenburgu (Holandia)
A tam flagi, a tam wzmianki Wyrzykowskiego i Jarońskiego na temat "naszych" kibiców
- mogliśmy nawet oglądać w trakcie transmisji - jak Pan Piotr (Chmielewski) pomagał Markowi Rutkiewiczowi, wtedy gdy ten miał defekt roweru u podnóża Kauberg'u (refleks Pana Piotra - gdy przeskakiwał przez bandy ochronne, i chęć pomocy - godna podziwu (-; ).
Bardzo sympatyczny to był akcent tego weekendu - widzieć i słuchać o SWOICH (-;
Również dołączam się do prośby o zdjęcia z tegorocznych mistrzostw w Limburgii
26-09-2012, 10:26:38,
#3
RE: Mistrzostwa Świata w Valkenburgu (Holandia)
Ja ciągle jestem pełen podziwu, jak oni mają sił w nogach aby tyle pedałować Wink
_________________________
Zapraszam na moją stronę o audiobookach - z niej dowiesz się wszystkiego!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości