Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duathlon na Wydmach - Łeba
23-03-2015, 12:47:58,
#1
Duathlon na Wydmach - Łeba
Szalom!

Byłem, zwiedziłem, z całego serca polecam imprezę w Łebie. Następna edycja w listopadzie.

Duathlon na wydmach

Opcje:

Do wyboru są 2 konkurencje i 3 dystanse; duathlon (23km rowerem, 11 km biegu) MTB Mega (46km) i MTB Mini (23km).

Trasa:
Wg GPS płasko, tak na prawdę grubo, co najmniej trzy podjazdy typu wypluj-płuco-i-podbiegaj, muldy, bagienko, korzenie, leśne ścieżki, trakty przechodzące nagle w łachę piachu. Ogólnie doskonałe warunki dla kogoś kto lubi jazdę techniczną (rytm jakikolwiek złapać bardzo ciężko).

Pozostałe:

Denerwował mnie pomiar czasu (jedna bramka, żadnych międzyczasów i ogólnie problem firmy mierzącej ze skompilowaniem wyników. Posiłek regeneracyjny był w formie szwedzkiego stołu (kapuśniak, kasza, boeuf strogonov, ciasto, kawa, herbata, "napoje fyrmowe"), więc jak kto chciał mógł się futrować po sufit. 

Dla zawodników był też dostępny "prysznic" w formie otwartych pokoi hotelowych - można było spokojnie się umyć w gorącej wodzie, przepakować i przebrać.

Po zawodach dekoracja, losowanie nagród (nie napalać się na skutery, gps-y, telewizory, takie rzeczy tylko w MMTB - wygrac można było zestaw herbatek i voucher do parku linowego... ...w Gdyni). Panowie z pudła mieli do podziału nagrody z puli 7000zł.

Ogólnie rzecz biorąc warto się bujnąć te 300 km do Łeby.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości