Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspaniały Maraton
10-08-2011, 00:40:25,
#31
RE: Wspaniały Maraton
(09-08-2011, 21:46:53)tomeh napisał(a):  Co roku jest więcej osób, a to samo mówi za siebie.

Witam. Tak to już nie jest zwykły maraton.
Wcześniej nie interesowałem się tą imprezą.
W zeszłym roku przejechałem go jako rekonesans.
Na ten rok zakupiłem nowy rower i ogólnie od miesiąca się przygotowywałem, aby wypaść jako tako. I udało się z jednego z ostatnich miejsc w zeszłym roku, w tym uplasowałem się po środku czasówki.

Organizacja i całokształt oceniam na 6+.
Za rok mam zamiar powalczyć o jeszcze lepsze miejsce.

Chętnie "dokopie" tym młodym "gniewnym".

To jest dla mnie największy doping.

Pozdrawiam.
10-08-2011, 10:26:10,
#32
RE: Wspaniały Maraton
Największa zachęta startujących to nagrody losowane według mnie.
Serwis https://totemat.pl/ - poradniki i przewodniki
10-08-2011, 15:27:22,
#33
RE: Wspaniały Maraton
Witam wszystkich czytając niektóre wpisy zadaje sobie pytanie czy niektórzy wiedzą ile trudu pasji i poświecenia potrzeba na organizacje tak wspaniałego maratonu a i tak zawsze znajda sie malkonteńci którym jakies drobnostki nie pasuja!!!Byłem na maratonie w gryficach wpisowe 80 pln i co nedzne nagrody dyplom uczesnictwa odbity na ksero na obiad żurek z wkładka której trzeba było szukać!!! A zobaczcie co byłow w stargardzie,trasa zabezpieczona i oznakowana perfekcyjnie,pilot na super quadzie dla każdej kategorii super obiad ,piekny pamiątkowy medal zakończenie imprezy w pięknym miejscu a nie na boisku szkolnym o nagrodach nie wspominam bo kto startował ten widział jak na super wyścigu zawodowców.Atmosfera przemiła organizatorzy z STC wprost perfekcyjnie dograli wszystko,nie zawsze sie tez wszystko udaje nie mogą miec wpływu na elektronike ale znając ich jestem pewien że za rok będzie jeszcze lepiej na bufecie ciasto kawka cherbatka,na podjeżdzie woda na mecie duuużżżoo wody nie zabrakło dla nikogo, czekając na obiad organizator rozdawał ciasto które zostało z bufetu, super sprawa!!! W losowani nagrud były dwie piękne pamiątki koszulka Liqiudasu z podpisami Basso Szmyda i całej ekipy Tdf 2011 oraz koszulka Saxo bank z autografem Contadora zastanawiam sie jak na takim maratonie to możliwe aby tak sie postarac o takie prezenty bo są to takie cenne pamiątki dla kibica kolarstwa że ciężko o nie na całym świecie a STC dało rade!!! Ogólnie wielki apllauz i szacun dla całego STC za to co zrobiliście!!! za rok będe i ze mna wiecej osób pozdrowienia dla wszystkich zawodnikó organizatorów i kibiców którzy stworzyli ten piękny wyscig i ta atmosfere!!! podrawiam i do zobaczenia za rok a wy forumowicze pisać i nie nażekać!!!
10-08-2011, 18:33:14,
#34
RE: Wspaniały Maraton
Maćku! Piotrze!. Wielkie słowa uznania za przeprowadzenie maratonu. Piękna zabawa połączona z rywalizacją i nawet najsłabsi mogli poczuć uznanie za trud walki włożony na trasie
10-08-2011, 20:16:31,
#35
RE: Wspaniały Maraton
(10-08-2011, 15:27:22)bicykl napisał(a):  Witam wszystkich czytając niektóre wpisy zadaje sobie pytanie czy niektórzy wiedzą ile trudu pasji i poświecenia potrzeba na organizacje tak wspaniałego maratonu a i tak zawsze znajda sie malkonteńci którym jakies drobnostki nie pasuja!!!Byłem na maratonie w gryficach wpisowe 80 pln i co nedzne nagrody dyplom uczesnictwa odbity na ksero na obiad żurek z wkładka której trzeba było szukać!!! A zobaczcie co byłow w stargardzie,trasa zabezpieczona i oznakowana perfekcyjnie,pilot na super quadzie dla każdej kategorii super obiad ,piekny pamiątkowy medal zakończenie imprezy w pięknym miejscu a nie na boisku szkolnym o nagrodach nie wspominam bo kto startował ten widział jak na super wyścigu zawodowców.Atmosfera przemiła organizatorzy z STC wprost perfekcyjnie dograli wszystko,nie zawsze sie tez wszystko udaje nie mogą miec wpływu na elektronike ale znając ich jestem pewien że za rok będzie jeszcze lepiej na bufecie ciasto kawka cherbatka,na podjeżdzie woda na mecie duuużżżoo wody nie zabrakło dla nikogo, czekając na obiad organizator rozdawał ciasto które zostało z bufetu, super sprawa!!! W losowani nagrud były dwie piękne pamiątki koszulka Liqiudasu z podpisami Basso Szmyda i całej ekipy Tdf 2011 oraz koszulka Saxo bank z autografem Contadora zastanawiam sie jak na takim maratonie to możliwe aby tak sie postarac o takie prezenty bo są to takie cenne pamiątki dla kibica kolarstwa że ciężko o nie na całym świecie a STC dało rade!!! Ogólnie wielki apllauz i szacun dla całego STC za to co zrobiliście!!! za rok będe i ze mna wiecej osób pozdrowienia dla wszystkich zawodnikó organizatorów i kibiców którzy stworzyli ten piękny wyscig i ta atmosfere!!! podrawiam i do zobaczenia za rok a wy forumowicze pisać i nie nażekać!!!

Bicykl -fajny jesteś ,ale przed napisaniem poczytaj trochę słownik ortograficznyTongue
11-08-2011, 11:15:33,
#36
RE: Wspaniały Maraton
Super impreza (organizacja, trasa, grupy startowe, medale, obiad itd)- dzieki!!!!!
11-08-2011, 23:48:33, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2011, 23:48:59 {2} przez Milczar.)
#37
RE: Wspaniały Maraton
Dziękowałem i chwaliłem już w innym wątku ale i tu się dołączę do chóru pochwał Wink Jechałem 1szy raz i 2 dni po maratonie wciąż nim żyłem. Smile Świetna organizacja, atmosfera, nagrody pełen czad. nawet pogodę załatwili! Smile Naprawdę byłem bardzo bardzo pozytywnie zaskoczony i zadowolony, że wystartowałem - za rok jestem! OGROMNE DZIĘKI i BRAWA DLA ORGANIZATORÓW! DZIĘKUJEMY! Smile
16-08-2011, 19:28:59, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2011, 19:31:52 {2} przez STC.)
#38
RE: Wspaniały Maraton
(10-08-2011, 18:33:14)jupanka napisał(a):  Maćku! Piotrze!. Wielkie słowa uznania za przeprowadzenie maratonu. Piękna zabawa połączona z rywalizacją i nawet najsłabsi mogli poczuć uznanie za trud walki włożony na trasie

Witam. Dziękuję za slowa uznaniaSmile Chcialbym tylko nadmienić że to nie tylko zasługa Piotra i Maćka tylko wszystkich czlonków STC dzialających przy organizacji maratonu a w bardzo, bardzo dużej mierze ARIS AUTO czyli Jacka i Radka.Wink Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum. Maciej Chmielewski.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości