Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podziękowania.
07-08-2011, 12:00:25, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2011, 12:05:17 {2} przez Kostek1977.)
#1
Podziękowania.
Witam serdecznie wszystkich cyklistów Wink

Pragnę serdecznie podziękować organizatorom za tak wspaniałą imprezę. Ogrom pozytywnych emocji można porównać do Świąt Bożego Narodzenia. Razem z Żoną niecierpliwie czekaliśmy na tego roczny maraton tak samo jak na Święta Smile. Były życzenia podziękowania no i prezenty Smile i tak samo szybko się skończyło Sad
Już omawiamy co poprawić w sobie na przyszły rok...
P.S.
Wiem, że sprawy techniczne niektórych zawiodły, ale jestem pewien, że każdy wie w których momentach miał kryzys i mógł lub nie mógł go przezwyciężyć i wykręcić lepszą pozycję. Dla nas najważniejsza jest walka z samym sobą i jeśli podzielacie naszą opinie to proszę o wpis.

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI dla Organizatorów.
Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok Wink
07-08-2011, 21:04:56,
#2
RE: Podziękowania.
WitamSmile
Ja również czekałam niecierpliwie na ten mój pierwszy w życiu Maraton,stres był ogromny ale minął z momentem naciśnięcia na pedały.Przestraszyłam się tych kobietek,które startują chyba z klubów,ale moje miejsce....4 chyba nie jest złe,dla mnie to sukces i jestem szczęśliwa.Pozdrawiam cieplutko organizatorówSmile
09-08-2011, 12:34:23,
#3
RE: Podziękowania.
Megi kotku Twoje 4 miejsce 4 "nie jest złe"?!. Też za rok chciałbym przekroczyć linię mety z takim czasem.Jeśli jesteś amatorką to naprawdę twarda sztuka z Ciebie. Pozdrawiam.
11-08-2011, 22:41:05,
#4
RE: Podziękowania.
Maraton super i ludzie w w nim uczestniczący z życzliwością odnoszący się do amatorów. Wielkie dzięki dla pana proponującego wodę i batona na trasie,niestety nie zapamiętałam numeru,ale sam zainteresowany na pewno wie o kogo chodzi,dla dwóch panów pytających się o samopoczucie i ofiarujących wszelką pomoc. Wielkie dzięki chłopaki,mam nadzieję do zobaczenie za rok. Pozdrowienia serdeczne dla wszystkich uczestników.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości