Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WZOROWA ORGANIZACJA
08-08-2011, 10:52:44,
#1
WZOROWA ORGANIZACJA
Był to mój debiut w maratonie wokół jeziora Miedwie. Przyjechałem na miejsce przed godz. 9:00 z pobliskiego Gorzowa Wlkp., bardzo sprawnie, podkreślę że w miłej atmosferze otrzymałem wszelkie niezbędne gadżety dla uczestnika, a organizatorzy udzielili mi wiele cennych informacji. Trasy maratonu nie widziałem wcześniej więc jadąc myślami byłem maksymalnie skupiony by nie pojechać błędną drogą, jednak już pierwsze kilometry ukazały mi że mogę skupić się wyłącznie na kręceniu, gdyż wszystkie skrzyżowania były zabezpieczone przez z dala widzialne i słyszalne osoby kierujące maratonem. Co dla mnie najważniejsze na trasie maratonu czułem się bezpiecznie, na głównych drogach widziałem oznaczone motocykle strzegące bezpieczeństwa. Mam wrażenie że pobliscy mieszkańcy polubili już Wasz maraton, doping bardzo podbudowuje, z mojej strony bardzo Dziękuję naszym kibicom, jak tylko było to bezpieczne także Wam odmachiwałem, kilku najmłodszym uczestnikom zdołaliśmy jadąc peletonem przybić piątki, ich zadowolenie było bezcenne. Meta, czekające i wynagradzające naszą pracę medale, woda do picia, i zasłużona regeneracyjna kąpiel, to czego potrzebowaliśmy po tak ciężkim wysiłku. Piękne uroczyste zakończenie maratonu, jednak nie mogłem pozwolić sobie zostać do końca gdyż czekała mnie podróż powrotna. Dziś odnajduję pamiątkowe zdjęcia na linkach z forum. Wiele pozytywy mógłbym w tym miejscu dopisać, mam nadzieję że inni uczesynicy zgodzą się z tym o czym napisałem. Podsumowując organizacja w pełni poukładana, Wielkie Podziękowania dla teamu STC
11-08-2011, 22:34:41,
#2
RE: WZOROWA ORGANIZACJA
Martaton super,tak jak w zeszłym roku miałam ogromną frajdę w im uczestniczyć,organizacja i zabezpieczenie trasy na jak najwyższym poziomie,wielkie dzięki chłopaki za tak super zorganizowaną imprezę,do zobaczenia w przyszłym roku.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości