Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o "najlepszego" zawodnika
11-08-2011, 22:23:50,
#10
RE: Pytanie o "najlepszego" zawodnika
Moim zdaniem warto przyłożyć się tak bardzo do treningów jak do komentowania na tym forum. Jakbyś art-b tyle trenował co wypisujesz na tym forum to by byli sami mistrzowie na maratonach... art-b wysuwasz mocne zarzuty, byłeś naocznym świadkiem tych rzekomych innych ostrzeżeń i strzałów w d... (Przyczyny dopingu jak wiadomo wiążą się z pracą zawodnika nad formą po osiągnięciu maximum wszyscy są na bardzo zbliżonym, wysokim poziomie. Sport to ich zawód praca. Skoro liczą się tylko najlepsi to kusi by zastosować coś co pozwoli zwyciężyć i zyskać wielkie pieniądze. Być ponad wszystkimi. Ci którzy nie grzeją są w czubie peletonu ale nie wygrają...Są czyści kolarze można doczytać o nich w necie.) ... Życzę wszystkim tak wielkiej mocy w nogach jak mocy w słowach... Nikogo nie bronie i nie pochwalam, nikogo nie krytykuje... Wyrażam swoje zdanie... co do wymiaru kary. Jestem na nie dla dopingu. Dla jasności Smile ale wiem i mam pojęcie o dopingu nie po to by go stosować, ale po to by uświadamiać innych... i nie wracam do tego tematu... to forum to nie poradnik jak brać... wystarczy tych "specjalistów" ...

Na marginesie każdy ma prawo do wolności słowa, ale za swoje słowa się odpowiada pamiętaj art-b ... Tongue

Pozdro dla wszystkich z siodełka Smile a wszystkim czytelnikom życzę frajdy, satysfakcji, radości i czystej przyjemności z jazdy na rowerzeSmile


Wiadomości w tym wątku
RE: Pytanie o "najlepszego" zawodnika - Bajku - 11-08-2011, 22:23:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości