Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o "najlepszego" zawodnika
13-08-2011, 13:40:29,
#15
RE: Pytanie o "najlepszego" zawodnika
Witam,
Na wstępie chciałem pogratulować organizatorom fajnej imprezy(!)

Wracając do tematu Kacpra to fajnie było z nim startować. Ma super technikę jazdy, ten kto jechał z nami do końca to wie o czym mówie, a przecież on jedynie się z nami bawi...

Dla mnie najważniejsze jest to ,że mogę podnosić swój poziom
i startować z bardziej doświadczonymi zawodnikami, a nie po raz kolejny przejechać maraton i nic z niego nie wynieść.Panowie i Panie turystykę można uprawiać cały czas i nikt Wam w tym nie przeszkadza .

Jeżeli chodzi o sprawy formalne to Kacper jest zawieszony w Pzkol, zatem na rowerze może startować bez żadnych ograniczeń w KAŻDEJ amatorskiej imprezie, która nie jest organizowana pod patronatem UCI/PZKOL.
Aktualnie przecież jest amatorem ,nie ma licencji ,tak jak paru innych utytuowanych mastersów, którzy startują sobie w maratonach.

Na koniec chciałem zauważyć ,że w ostatnich latach na dopingu wpadali tacy utytuowano zawodnicy jak: Basso, Landis, Hamilton, di Luca, Vinokurow, Kohl, Schumacher, Rebellin, Ricco , Dekker, Pettachi, Sosenka, Astraloza itd itp.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_doping_cases_in_cycling
Fajna lektura!Smile
A realia są takie,że w maratonach MTB są też ludzie ,którzy biorą bo nie ma kontroli...

Pozdrawiam !!



Wiadomości w tym wątku
RE: Pytanie o "najlepszego" zawodnika - Multibike - 13-08-2011, 13:40:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości