Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o "najlepszego" zawodnika
15-08-2011, 19:14:42,
#28
RE: Pytanie o "najlepszego" zawodnika
Heh, jesteś niczym polityk PIS'u - zatwardziały jak beton w swoim zdaniu, choćby nie wiadomo jak niesłusznym - do tego wspaniale zmieniasz znaczenie słów wypowiedzianych przez inne osoby, dostosowując je do swojego "widzi-mi-się"
Nie ma to jak własna interpretacja (-; (do tego wkładanie w czyjeś usta słów, które nie były wypowiadane... - nie użyłem zwrotu "wybitny kolarz")

Przytoczyłem jego cytat, ponieważ powiedział niezwykle prawdziwe i trafne słowa, jako właśnie KOLARZ PRZYŁAPANY NA DOPINGU(cera)
- "...sportowiec sięgający po doping niszczy swoją godność, jako sportowiec - i jako człowiek. Już NA ZAWSZE. I nic tego nie zmieni"


Poza tym, ta dyskusja nie służy już chyba niczemu. Ciebie (Multibike) przecież nie przekonam do niczego - a znów kibice i cykliści podzielający moje zdanie będą i tak to potwierdzać, więc "błędne koło" będzie się tylko toczyć.
Temat samego Kacpra już chyba wyczerpaliśmy... Tematu związanego z problemem dopingu nie wyczerpiemy zapewne... (wszak m.in. kolega Multibike jest jednym z entuzjastów, który nigdy nie dostrzeże w tym niczego złego - "przecież brali i biorą wszyscy - po co to zmieniać")

Wolę podnosić HR podczas treningów, niżeli czytania i przeglądania forum...
PEACE


@pawlo1991
proszę, nie nadużywaj 'alkoCHolu' ...oczy mnie szczypią.


Wiadomości w tym wątku
RE: Pytanie o "najlepszego" zawodnika - asazell - 15-08-2011, 19:14:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości