Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o "najlepszego" zawodnika
15-08-2011, 23:05:06,
#29
RE: Pytanie o "najlepszego" zawodnika
Napisałeś "wspaniałego włoskiego kolarza Leonardo Piepoliego" , sam nie wiem co jest lepsze "wybitny" czy "wspaniały"
Znów nie odrobiłeś lekcji... bo on wpadł jeszcze na Salbutamolu(2 razy podczas wyścigu) , w 2007 roku, ale miał receptę tak jak PettachiSmile Potem wpadł na Cerze. Czyli popełnił 2 wykroczenia.Sprawdź ile dostał lat.
I dlatego postanowiłeś go cytować? Swoją drogą, dobry przykład. Nazywasz go wspaniałym , a naszych chłopaków poniżasz. Jakim prawem? Znasz ich? Jesteś ich sponsorem? Choć raz stałeś z nimi na podium? Byłeś kiedyś przez nich oszukanym. Zgadnę ,że kolarstwem przełajowym zacząłeś interesować się dopiero po ich medalach. Pewnie wcześniej nigdy o nich nie słyszałeś...

Poza tym daleko mi do PIS`u. Natomiast Twoje wypowiedzi dobitnie pokazują jak blisko moherów jesteś już tak młodym wieku - wystarczy przeczytać Twój monolog o tym jak "nigdy nie ściągałeś w szkole" i "skarlałe postawy" ...to mnie normalnie wygięłoSmile

Jestem przeciwnikiem dopingu, ale mam również dość liberalne poglądy. Wydaje mi się ,że lepiej by było zezwolić na jego stosowanie ,pod przewodnictwem i stałą kontrolą lekarzy. Ostatnia afera z udziałem Contadora to dopiero jest kpina.Za kilka miesięcy pewnie ujrzy światło dzienne kolejna afera z Lancem w roli glównej. Co wtedy? Na jakich zasadach ma opierać się ten sport? To o czym Ty mówisz to czysta utopia. Zawsze będzie ten ,który ustala listę zabronionych środków i ten który produkuje nowe substancje poprawiające wydolność. Dlatego napisałem sport zawodowy to całkiem coś innego niż turystyka wkoło jeziora.

Czy Ty nie potrafisz przyjąć do wiadomości ,że mistrzowie złapani na dopingu ponoszą karę zawieszenia i wtedy m.in. startują z amatorami? To jest ich kara.Startują tam gdzie można, wygrywają, żeby móc wrócić do ścigania.

Dla mnie temat jest zamknięty, powtórzę jeszcze raz:

Cieszę się,że mogę startować z lepszymi od siebie, każdemu mistrzowi uścisnę rękę i będę życzyć jak najlepiej obojętnie czy będzie to Contador, Landis, czy Szczepaniak.






Wiadomości w tym wątku
RE: Pytanie o "najlepszego" zawodnika - Multibike - 15-08-2011, 23:05:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości